השחקן הקנדי אליוט פייג', כוכב הסרט "ג'ונו" והסדרה "אקדמיית המטרייה" בנטפליקס, העלה פוסט לאינסטגרם בו יצא מהארון בפני עוקביו כטרנסג'נדר. פייג', שהיה ידוע בעבר כאלן פייג', יצא מהארון כחלק מקהילת הלהט"ב בשנת 2014, וכעת חושף את זהותו ושמו החדשים.

"היי חברים, אני רוצה לשתף אתכם בכך שאני טרנס", כתב פייג', שהיה מועמד לפרס האוסקר לשחקנית הטובה ביותר על תפקידו ב"ג'ונו", והסביר כי הוא מעוניין שיפנו אליו בכינויי גוף גבריים ("הוא") או רבים ("הם"). "אני מרגיש בר מזל לכתוב את זה. להיות כאן. להגיע למקום הזה בחיים שלי", הודה השחקן, "אני אסיר תודה בפני האנשים המדהימים שתמכו בי לאורך המסע הזה, אני לא יכול להסביר עד כמה זה משמעותי עבורי לאהוב סוף סוף את מי שאני, מספיק כדי לרדוף אחר הזהות האותנטית שלי".

View this post on Instagram

A post shared by @elliotpage

"אני התמלאתי בהשראה אינסופית על ידי כל כך הרבה אנשים בקהילה הטרנסית", הוסיף פייג', "תודה לכם על האומץ, על הנדיבות ועל העבודה הבלתי-נגמרת במטרה להפוך את העולם הזה למקום מכיל ורחום. אני אציע כל תמיכה אפשרית ואמשיך לשאוף לחברה שוויונית ואוהבת יותר". "אני אוהב את זה שאני טרנס. ואני אוהב את זה שאני קוויר. וככל שאני מחזיק את עצמי קרוב יותר ומחבק את מי שאני, ככה אני חולם יותר, ככה הלב שלי גדל יותר, ככה אני משגשג יותר". 

פייג' סיכם וכתב: "לכל האנשים הטרנסים שמתמודדים עד הטרדה, תיעוב עצמי, התעללות ואיום באלימות מדי יום: אני רואה אתכם, אני אוהב אתכם, ואני אעשה כל שביכולתי כדי לשנות את העולם הזה לטובה". ההודעה של פייג' מוסיפה אותו לרשימה ההולכת וגדלה של נציגי הקהילה הטרנסית בהוליווד, בה אפשר למצוא גם את השחקניות לאוורן קוקס וטרייס ליזט, את יוצר.ת "טרנספרנט" ג'ואי סולווי ואת במאיות סרטי "מטריקס" לאנה ולילי וואשובסקי.