זהירות: בכתבה ספוילרים משמעותיים ל"ספיידרמן: אין דרך הביתה"

ל"ספיידרמן: אין דרך הביתה" הייתה פרימיירה חגיגית בדצמבר של השנה שעברה, ואליה הגיעו כל הכוכבים: טום הולנד, זנדאיה, מריסה טומיי, בנדיקט קמברבאץ' ובנדיקט וונג היו רק חלק מהשמות הגדולים שדרגו על השטיח האדום. אבל, מי שצפה בסרט כבר יודע כי הוא כלל שתי הופעות אורח שנשמרו בסוד כמוס מהמעריצים: טובי מגווייר ואנדרו גארפילד, שגילמו גרסאות קודמות של ספיידרמן בסרטים הקודמים של איש העכביש, מגיחים בהפתעה מיקומים מקבילים, ועל כן נבצר מהשחקנים להגיע להקרנת הבכורה החגיגית.

>> לכל הקריצות הכי מדהימות ב"ספיידרמן: אין דרך הביתה"

 ומכיוון שהם לא יכלו להגיע לפרימיירה, ולא שמעו את הקהל השואג בעת הופעתם בסרט – עכשיו חושף אנדרו גארפילד כי השניים החליטו לעשות מעשה, והתגנבו להקרנה של הסרט ביום יציאתו לבתי הקולנוע. "אני עדיין לא מצליח להאמין שזה קרה", סיפר גארפילד בראיון לאתר Entertainment Tonight. "התגנבתי לקולנוע בערב הפתיחה ופשוט צפיתי עם כובע הבייסבול שלי ועם מסכה. האמת היא שהייתי גם עם טובי. אני וטובי התגנבנו לקולנוע ביחד ואף אחד לא ידע שהיינו שם. זה פשוט היה דבר יפה לחלוק ביחד".

גארפילד הכחיש אינספור פעמים את השמועות על השתתפותו בסרט החדש טרם יציאתו, אך אחרי ההקרנה הוא כבר לא היה יכול להתכחש לעובדות. "לא ציפיתי לנהל שוב את השיחה על לגלם את ספיידרמן. ממש התרגשתי פשוט להיות מעריץ שוב. אבל אז קיבלתי את השיחה הזאת מאיימי פסקל וקווין פייגי וג'ון ווטס (מפיקת הסרט, נשיא אולפני מארוול ובמאי הסרט) עם הרעיון הזה", סיפר גארפילד בעבר לאתר וראייטי. "אי היה אפשר להגיד לזה לא. זה נשמע כיף בצורה מדהימה, רוחני להפליא – טריפי ומעניין מבחינת הנושא שלו. ברמה הבסיסית, בתור מעריץ של ספיידרמן, רק הרעיון של לראות את שלושת הספיידרמנים באותו הפריים היה מספיק". 

והיה עוד פרט מפתיע שגארפילד חשף באותו ראיון: את הקטע שהחליט לאלתר ונכנס בסוף לגרסה הסופית של הסרט. "הייתה שורה שאלתרתי בסרט, כשהסתכלתי עליהם ואמרתי להם שאני אוהב אותם", חשף השחקן. "זה הייתי פשוט אני שאוהב אותם".