קוונטין טרנטינו הוא אחד הבמאים המוערכים בעולם וגם אחד מתושבי תל אביב האהובים ביותר. מעניין לחשוב איזה מין אנשים יהפכו להיות ילדיו - ליאו הבכור והאחות הקטנה שרק עכשיו נולדה - שאפשר רק להניח שיגדלו על ברכי הקולנוע. אנחנו כבר יכולים לדמיין את ליאו כבחור צעיר עם תספורת אדג'ית שחי על קו תל אביב-לוס אנג'לס והולך בדרך אביו, אבל אולי אנחנו מקדימים את זמננו.

בכל מקרה, במשפחת טרנטינו-פיק, החינוך לאהבת סרטים אכן מתחיל כבר מגיל צעיר: בראיון חדש, סיפר הבמאי כי ליאו הפעוט, כיום בן שנתיים, כבר צפה בסרט הראשון שלו – "גנוב על המיניונים".

"הבן שלי די צעיר, אז הוא באמת צפה רק בסרט אחד", אמר טרנטינו בראיון למגזין  Empire. "חשבתי שזה היה סרט שמתמקד במיניונים, אבל אז אני מבין שזה 'גנוב על המיניונים' (סרט שעוסק בעיקר בדמותו של גרו, שג"מ). ונראה היה שליאו מתעניין בקרדיטים שבפתיח הסרט, אז אמרתי, אוקיי, אני מניח שאנחנו צופים בזה. הוא קם והולך אל מאחורי הספה, אבל הוא עדיין צופה בטלוויזיה".

טרנטינו המשיך וסיפר כי ליאו לא צפה בסרט ברצף, אלא עם הפסקות. "צפינו בסרט במשך 20 דקות, עד שהגיע הזמן שלו ללכת לפארק, ואז למחרת צפינו בו במשך עוד 15 דקות. וככה, במהלך שבוע, בביסים קטנים, הסרט הראשון שליאו צפה בו אי פעם היה 'גנוב על המיניונים'". עלילת הסרט מציגה את נבל העל גרו זמן לא רב לאחר מאורעות הסרט הראשון בסדרת הסרטים המצליחה, "גנוב על הירח". לאחר שאימץ שלוש בנות, הוא פורש מחיי הפשע ומנסה לנהל חיי משפחה תקינים. כשהברון אל מאצ'ו חוזר מן המתים ומהווה סכנה ממשית לכדור הארץ, גרו מגויס לארגון ריגול סודי – רק שהפעם, הוא פועל בצד של הגיבורים.  

תהליך רכישת ההשכלה הקולנועית של ליאו עוד נמצאת בשלבים התחלתיים, אבל נראה שלגמרי אין מה לדאוג. הפעוט של טרנטינו ודניאלה פיק כבר הביע עניין ב"גנוב על המיניונים", אבל לא רק זה: הוא גם צופה אדוק בתוכנית טלוויזיה אחת שכולם מכירים: "פפה פיג". לדברי טרנטינו, ליאו צופה ב"פפה פיג" כ"חוויה של צריכה", ולמעשה, הבמאי עצמו נהנה גם הוא מהסדרה המאוירת. "אני דווקא אוהב את פפה החזירה, אני צופה בזה הרבה. אני אגיד את זה ככה, 'פפה פיג' היא הייבוא הבריטי הגדול ביותר של העשור האחרון".