אנדרו גארפילד (צילום: טוויטר - Ian Palmer)
התרגשנו - אנדרו גארפילד | צילום: טוויטר - Ian Palmer

כן, כוכבים הם בדיוק כמונו וכן, הם מאוד שונאים שמפריעים להם בזמן ארוחת הצהריים ומבקשים חתימות, כלומר סלפיז, כי בינינו זה יכול באמת להעיק. אז יש כאלה שמסרבים בנימוס יחסיי וטוענים שהם פשוט מבלים עם חברים שלהם ולא בעניין של להצטלם או להתייחס (היי למישל מ"בנות גילמור" שישב בקפה פרש בדיזינגוף לפני שש שנים, וסליחה), ויש כאלה שעושים טיפה יותר מאמץ. אנדרו גארפילד, שזכה בפרס הטוני לפני שלושה ימים עבור תפקידו במחזה "מלאכים באמריקה", שייך כנראה לקטגוריה השנייה.

צעיר בשם איאן פאלמר העלה לטוויטר סרטון בו נראה גארפילד שולח לו מסר אישי, הודות לאמו שישבה במקרה במסעדה בה סעד גארפילד. האם, ככל הנראה, ניגשה אליו בלי בושה וביקשה ממנו לצלם הודעה לבנה שחולה בבית (אם כי לא ברור באיזו מחלה). גארפילד הסכים - או תומרן באלימות - וזו התוצאה:


"היי איאן, אמא שלך מתוקה מאוד, אין לה גבולות ואין לה בעיה לחצות שולחנות אוכל", אומר גארפילד בסרטון, "שמעתי שאתה חולה ושלא יכולת לצאת אתמול. החלמה מהירה, שולח לך אהבה". ובסוף, רק ליתר ביטחון, הוסיף - "זה אנדרו גארפילד דרך אגב". כי אין לדעת מי באמת מעריץ את השחקן בבית, האם או הבן. אמילי, אחותו של איאן, הגיבה אף היא לפוסט וכתבה: "אנדרו גארפילד שיורד על אימא שלי בנימוס 12 שעות לאחר שזכה בפרס הטוני הוא החלק הכי חביב עלי ביום הזה עד כה".