אחרי שנודע לנו שטום הנקס וריטה ווילסון נדבקו שניהם בווירוס הקורונה, המחלה שמשביתה את העולם ויוצרת יותר בלבול עולמי מאשר הבחירה של טראמפ לנשיאות ארה"ב, מגיעות חדשות על עוד נדבקת הוליוודית - אולגה קורילנקו, השחקנית והדוגמנית האוקראינית שמוכרת בעיקר מסרט ג'יימס בונד "קוונטום של נחמה", כיכבה לצד נינט טייב בסרט הישראלי "קירות" של דני לרנר, ושיחקה תפקיד ראשי בדרמת המד"ב בעלת השם המצער "אבדון" עם טום קרוז.

ממש כמו טום הנקס לפניה, גם קורילנקו בת ה-40 שיתפה את החדשות בפוסט באינסטגרם. היא העלתה תמונה שצולמה מתוך הבית שלה עם מבט לעולם שמחוץ לחלון, וכתבה: "אני נעולה בבית אחרי שנבדקתי ונמצא שיש לי קורונה. אני חולה כבר כמעט שבוע עכשיו. חום וחולשה הם הסימפטומים העיקריים שלי. טפלו בעצמכם וקחו את זה ברצינות!".

View this post on Instagram

Locked up at home after having tested positive for Coronavirus. I’ve actually been ill for almost a week now. Fever and fatigue are my main symptoms. Take care of yourself and do take this seriously! Сижу в изоляции дома с диагнозом Коронавирус. Уже почти неделю болею. Температура и слабость - мои основные симптомы. Будьте осторожны и принимайте это во всерьёз! #coronavirus #коронавирус

A post shared by Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial) on

מלבד קורילנקו, ווילסון והנקס, נראה שהסלבריטאים שומרים על עצמם מהקורונה, אבל דמויות משמעותיות אחרות בעולמות הבידור, הספורט והפוליטיקה נדבקו בווירוס, כמו מנכ"ל חברת התקליטים יוניברסל ובת זוגו של ראש ממשלת קנדה ג'סטין טרודו. קורילנקו בדיוק סיימה צילומים לסרט חדש לצדו של בריאן קוקס ("יורשים"), כך שהמחלה שלה לא תפגע בפרויקט. יחד עם זאת, פרויקטים אחרים בהוליווד נמצאים כרגע בסימן שאלה.

ממש כמו כל שאר התעשיות הלא חיוניות בעולם, גם ההפקות ההוליוודיות חוות פגיעה משמעותית בעקבות בהלת הקורונה, עם ביטולים של פסטיבלים ודחייה של הפקות. הנקס, למשל, הצטלם לסרט של באז לורמן ("מולאן רוז'", "גטסבי הגדול") שמבוסס על חייו של אלביס פרסלי, וסדרות שהיו באמצע צילומי עונות, כמו "ריברדייל", "דברים מוזרים" ו"סיפורה של שפחה" נאלצו לעצור את ההפקה ולשלוח את כל העובדים הביתה. במקביל, תעשיית הקולנוע מתמודדת עם צניחה במספרי הצופים בעקבות ההוראה לסגור את מקומות הבילוי בערים רבות מסביב לעולם (הלילה הצטרפה ניו יורק לרשימה), וכן בעקבות איסורי ההתקהלות בערים אחרות. כתוצאה מכך, גם סרטים שיצאו בתאריך המתוכנן, זכו לביצועים פושרים ומטה בקופות.