האל האסגארדי האהוב עליכם חוזר. "תור: אהבה ורעם", הפרק הרביעי בסדרת סרטי "תור" מבית היקום הקולנועי של אולפני מארוול ודיסני, חוזר לאולמות הקולנוע – ואתמול (ב') האולפנים שחררו טריילר ראשון מהסרט המצופה. בטריילר ניתן לראות בפעם הראשונה את השחקנית נטלי פורטמן בתפקיד אלת הרעם, כשהיא לבושה בתלבושת המסורתית ואוחזת במיולניר, הפטיש האדיר של תור.

"תור: אהבה ורעם" יסמן את הפעם הראשונה בה דמות ביקום הקולנועי של מארוול תקבל סרט רביעי שספר על קורותיה, והוא עתיד להגיע לאולמות הקולנוע בישראל ב-7 ביולי הקרוב. הטריילר חשף כי מי שיופיעו בסרט, מלבד כריס המסוורת' ונטלי פורטמן, הם חבורת "שומרי הגלקסיה" – כריס פראט (פיטר קוויל), דייב בטיסטה (דראקס), קארן גילאן (נבולה), פום קלמנטיף (מנטיס) ובראדלי קופר ווין דיזל שיחזרו לדבב את דמויותיהם של רוקט וגרוט. דמות נוספת שנראית בטריילר ותופיע בסרט החדש היא דמותו של קרגלין (שון גאן).

הטריילר חושף גם מה תהיה עלילתו של הסרט החדש והמצופה – על פי המתואר בסרטון, האל האהוב הולך לחפש את עצמו ולהמציא את עצמו מחדש, וזה עתיד להיות אחד מהקונפליקטים המרכזיים של הסיפור. כזכור, בסוף "הנוקמים: סוף המשחק", בנו של אודין מחליט כי אינו מעוניין לשרת יותר בתור שליט האסגארדים, מעביר את חובותיו לואלקירי (טסה תומפסון) וממריא עם החללית של חבורת "שומרי הגלקסיה".

נטלי פורטמן, מתוך "תור: אהבה ורעם" (צילום: יוטיוב - Entertainment Tonight, צילום מסך)
נטלי פורטמן, מתוך "תור: אהבה ורעם" | צילום: יוטיוב - Entertainment Tonight, צילום מסך

אחד מהנושאים המדוברים בסרט האחרון בו נצפה האל הנורדי הייתה גזרת גופו – בחמש השנים שעברו ביקום הקולנועי שבין "הנוקמים: מלחמת האינסוף" ל"הנוקמים: סוף המשחק", תור נכנס לדיכאון והעלה לא מעט במשקל. בזמן שחלק מהמעריצים שמחו לראות את גזרתו החדשה של אל הרעם, אחרים טענו כי מדובר בפאט-שיימינג, מכיוון שהסרט עשה שימוש בגופו המלא לא פעם לצורך הפוגה קומית. שאלה גדולה ריחפה באשר לגזרתו של תור בסרט החדש, ובטריילר שפורסם אתמול נראה המסוורת' כשהוא מתחיל עם גזרתו המלאה - אך אחרי מונטאז' אימונים קצר הוא חוזר לגופו החטוב הזכור מהסרטים הקודמים. 

בנוסף לשחקנים שנצפו בטריילר החדש, בעבר נחשפו כוכבים נוספים שיגיעו לככב בלהיט המובטח. כריסטיאן בייל, כוכב סרטי "האביר האפל" של חברת הקומיקס המתחרה, יגיע לסרט בתור הנבל גור שוחט האלים. גם השחקנים מאט דיימון ומליסה מקארתי נצפו על סט הצילומים ועתידים להשתתף בסרט החדש. בעבר, דיימון הבליח לרגע קצר - וללא קרדיט בכתוביות הפתיחה - ב"תור: רגנארוק" בתפקיד שחקן שמגלם את לוקי במחזה, וככל הנראה ישחזר את תפקידו ב"אהבה ורעם". על פי הצילומים שדלפו מהסט, מקארתי תגלם באופן דומה שחקנית שמגלמת את דמותה של הֵלה, אחותו למחצה של תור. גם טאיקה ואיטיטי, הבמאי שאחראי גם ל"תור: רגנארוק", יחזור לדבב את דמותו של קורג.