לרגל תחילת עונת הפרסים בארה"ב משיק בימים אלה עיתון Variety סרטונים חדשים בסדרת "שחקנים על שחקנים", כאשר בכל סרטון שכזה מתבקשים שני שחקנים פופולריים שקשורים איכשהוא זה לזה לשבת ולראיין איש את רעהו. השנה נבחרו לפתוח את הסדרה כריס אוונס וסקרלט ג'והנסן, שאמנם מכירים זה את זה שנים, אבל עלו לכותרות לאחרונה בזכות השתתפותם בסרטי מארוול, וספציפית בסרט המצליח ביותר בכל הזמנים, "הנוקמים: סוף המשחק".

השיחה ביניהם נסובה סביב סרטים אחרים של השניים - "רצח כתוב היטב" של אוונס ו"סיפור נישואים" ו"ג'וג'ו ראביט" של ג'והנסן - אך מטבע הדברים גלשה גם לענייני מארוול. בין היתר התייחסו השניים לדבריהם של במאים כמו מרטין סקורסזה ופרנסיס פורד קופולה, שטענו שסרטים של מארוול אינם קולנוע. ג'והנסן אמרה שחשבה בתחילה שזו תפיסה "מיושנת, מאכזבת ועצובה", עד שמישהו הסביר לה שהכוונה אולי לביקורת על אולמות הקולנוע עצמם שלא מקרינים סרטים קטנים יותר לצד שוברי קופות ענקיים. אוונס עצמו תהה בקול רם – "מי אתם שתגידו את זה? אנחנו כולנו באותו הצוות".

כמו כן שאלה ג'והנסן את אוונס אילו סוג של פרויקטים מעניינים אותו בימים אלה, הוא פתח את תשובתו כשאמר – "בכל כמה חודשים אני מחליט שאני פורש ממשחק. זה מה שקורה לי כבר עשורים שלמים. אני תמיד מחפש את הדרך החוצה. אבל אני כן אוהב את זה".

"אני חושב שאני מחפש טלוויזיה כרגע, כי יש שם מוחות יצירתיים שמקבלים קצת יותר חופש. זה מרגיש כאילו סרטים לפעמים מוצפים בהערות של האולפנים ופתאום, מה שהיה פעם רעיון מקורי מרודד למכנה המשותף הנמוך ביותר, אז מקבלים סרט פושר למדי שאף אחד לא באמת אוהב. זו הסיבה שאנשים מסיטים מבט ועוברים להסתכל על דברים כמו סדרות של שירותי סטרימינג, שהן חדשניות באמת". אוונס, יש לציין, מצלם בימים אלה מיני-סדרה לשירות הסטרימינג של אפל טיוי פלוס בשם "להגן על ג'ייקוב", המבוססת על ספר בעל שם דומה.

במהלך השיחה החליפו השניים חוויות מהסטים של סרטי "הנוקמים", וסיפרו כי סגנון המשחק המקוטע של סרטי הפעולה ("אקשן-קאט" כל שנייה) סוג של שחק אותם וגרם להם לחפש פרויקטים אחרים תוך כדי הצילומים. ג'והנסן, כך נדמה, כלל לא ידעה ש"סוף המשחק" הוא הסרט הגדול ביותר בעולם, ולאחר שאוונס אישר זאת בפניה השניים צחקו כי לאור העבודה הקשה, בהחלט מגיעה לכל השחקנים חופשה משותפת – "ניסינו לארגן חופשה של כל הנוקמים, כסוג של סיבוב ניצחון".

בסוף השיחה שאלה ג'ונהסן את אוונס האם יש סיכוי שיחזור שוב לסרטי מארוול. "אני לעולם לא אומר לא", ענה, "ואני אוהב את הדמות, אבל אני גם לא נלהב במיוחד. אני עובד על דברים אחרים עכשיו, ולקפטן אמריקה הייתה קשת עלילתית מורכבת, הם סיימו את המסע שלו בצורה מושלמת. אז זה לא יכול להיות משהו שיתבצע רק בשביל להרוויח כסף או בגלל שהצופים ממש רוצים. חייבת להיות סיבה – מה אנחנו חושפים, מה אנחנו מוסיפים לסיפור שלו? זה לא מרגיש לי כרגע כמו משהו שאני רוצה לעשות. אבל מי יודע".