לא רק בישראל מחכים לשובה של גל גדות למסך הגדול. פלטפורמת מכירת כרטיסי הקולנוע האמריקאית "אטום טיקטס", המקפידה לפרסם מדי שנה סקר נרחב לסיכום השנה בקולנוע בקרב קהל המשתמשים שלה, פרסמה לאחרונה את תוצאות הסקר לסיכום שנת 2019, עם הפנים לשנה הבאה. אחת הקטגוריות המסקרנות בסקר היא קטגוריית "הסרט המצופה ביותר" של שנת 2020. מבין כל המועמדים, זכה "וונדר וומן 1984", סרט ההמשך ללהיט הקולנועי העצום בכיכובה של גל גדות, שצפוי לצאת במהלך הקיץ.

גדות ו"וונדר וומן" החדש גברו על מתחרים משמעותיים בקטגוריה שלהם כמו "האלמנה השחורה", "מהיר ועצבני 9" ו"לא זמן למות" - הסרט הבא במותג ג'יימס בונד. משמח לגלות כי תוצאות הסקר משקפות שינוי מסוים במצב הנוכחי בבתי הקולנוע, כאשר 3 מתוך 5 הסרטים הנבחרים בקטגוריה מובלים על ידי גיבורות נשיות (סקרלט ג'והנסון ב"אלמנה שחורה", ליו ייפיי בגרסא החדשה לסרט "מולאן" וגדות). "בעודנו נכנסים לשנת 2020, אנחנו נרגשים שמעריצי הקולנוע נרגשים מאי פעם לצפות בגיבורות חזקות על מסך הקולנוע", סיפר מת'יו בקאל, ממייסדי החברה. עם זאת, ראוי לציין כי אחד הסרטים המצופים ביותר של השנה הבאה - "ציפורי הטרף: והארלי קווין המהממת" - גם הוא מציג במרכזו גיבורה נשית - שזכה באותה קטגוריה בסקר של אתר IMDB, לא נכנס לדירוג.

מותגי גיבורי העל זוכים להצלחה גם בחלק אחר בסקר, אשר בחן בקרב מילניאלים מה היה הסרט האהוב עליהם של העשור האחרון. כל חמשת הסרטים הנבחרים הם חלק מהיקום הקולנועי של מארוול, כאשר הסרט שהגיע למקום הראשון הוא, למרבה ההפתעה, "הנוקמים: סוף המשחק", אשר יצא לאקרנים רק השנה. אם עוד לא הבנתם את הכיוון אליו הסקר הזה הולך, קחו בחשבון ששלוש השחקניות האהובות של העשור הן גדות, ג'והנסון (שהשתתפה בסרטי מארוול נוספים), וג'ניפר לורנס, שאמנם זכתה להצלחה עבור סרטים רבים בעשור, אבל גם היא שיחקה בסרט מדע קומיקס - "אקס מן". בקרב הגברים הנבחרים הדגש על כוכבי סרטי קומיקס ופנטזיה הוא מעט קטן יותר, כאשר שלושת השחקנים הנבחרים הם יו ג'קמן (שכן שיחק ב"אקס מן"), דווין "דה רוק" ג'ונסון וטום הנקס.

בתחילת החודש שוחרר הטריילר הראשון ל"וונדר וומן 1984", שכבר זכה ליותר מ-23 מיליון צפיות ביוטיוב. הסרט, שבוים גם הוא על ידי פאטי ג'נקינס, במאית הסרט המקורית, מתרחש בתקופת המלחמה הקרה שבין ארצות הברית לברית המועצות. לגדות מצטרפים בסרט השחקנים קריסטן וויג ("סאטרדיי נייט לייב"), פדרו פסקל ("נארקוס") כריס פיין, שדמותו מתה בסרט המקורי, אבל איכשהו כן יחזור לסרט החדש, המתרחש כמעט 70 שנה לאחר מכן.