ג'ניפר לורנס אמנם קצת נעלמה לאחרונה, אבל ברגע שהיא תחזור, ספק אם תצליח לשחזר את שיא התהילה שלה, מהימים בהם זכתה בפרס האוסקר לשחקנית הטובה ביותר. לא שהיא לא שחקנית מספיק מוכשרת בשביל לזכות בפרס נוסף - להפך - אלא פשוט בגלל שגם ככה יזכרו לה לנצח את אותה נפילה מביכה ואייקונית, ואיך במקום לשאת נאום מרוגש באותו ערב, היא נאלמה על הבמה מהשוק שאחרי ההתרסקות. עכשיו, שבע שנים מאוחר יותר, לורנס מספרת בראיון חדש על החוויה ההיא, וטוענת כי היא הייתה "הרסנית".

לורנס סיפרה על החוויה בראיון לפודקאסט "Absolutely Not", בהנחייתה של הת'ר מק'מהן. במהלך הראיון, לורנס שיתפה שהיא נפגעה מאוד כשאנשים הניחו שהיא זייפה את הנפילה, ובמיוחד ממגיש החדשות אנדרסון קופר: "ראיתי את אנדרסון קופר שלושה ימים לאחר מכן ב-CNN והוא אמר, 'נו טוב, היא בטח זייפה את הנפילה'. זה היה הרסני בשבילי, זו הייתה השפלה אדירה". לורנס, מתברר, לא נשארה אדישה לעוול והתעמתה עם קופר בהמשך. "ראיתי אותו במסיבת כריסמס ואמרתי לו!", סיפרה, "אבל הוא התנצל, אני חושבת שאנחנו חברים עכשיו".

לורנס סיפרה עוד על התקרית: "הייתי מאוד לחוצה, אפילו לא לקחתי בחשבון את האפשרות שאני אנצח. ואז הם קראו בשם שלי והייתי בהלם, כמו סוג של בלאק אאוט. ואז נפלתי, וזה פשוט מחק את כל מה שהיה לי בראש, המוח שלי נהיה ריק". ובכל זאת, שנים עברו מאז המשבר ההוא, והשחקנית כבר פיתחה פרספקטיבה אחרת. "עכשיו אני יכולה להסתכל על זה בדרך סלחנית יותר", הסבירה, "התבגרתי מאז - אבל הייתי רגישה לנושא הזה במשך תקופה ארוכה". לורנס המשיכה ושיתפה על הרגשתה לאחר התאונה, ואמרה ש"אני לא יודעת אם אי פעם תהיה לי עוד הזדמנות לנאום ככה".

במהלך הראיון, לורנס דיברה גם על האג'נדה הפוליטית שלה, שהשתנתה לא מעט במהלך השנים. היא שיתפה כי מה שגרם לה לשקול שוב את דעותיה הפוליטיות היה בחירתו של הנשיא דונלד טראמפ, וכי במקור דעותיה היו אחרות מאלו שהיא מחזיקה בהן היום. "גדלתי כרפובליקנית. בפעם הראשונה שהצבעתי, הצבעתי לג'ון מקיין. הייתי קצת רפובליקנית", הודתה.

השחקנית סיפרה כי החינוך שלה אפשר לה "לראות את היתרון הכלכלי בחלק מהפוליטיקאים הרפובליקנים", וגם להבין את "הבעיות החברתיות שלא תמיד היו בזווית הראייה שלה". לורנס נפתחה לגבי מה שגרם לה לשנות את דעותיה הפוליטיות כשהתבגרה: "שיניתי את הדעות הפוליטיות (שלי) בהתבסס על דברים שלמדתי" הסבירה, כששמה ש"שינה את הכל" מבחינתה היה זכייתו של טראמפ בבחירות 2016. השחקנית התייחסה לכמה מהשערוריות הגדולות של הנשיא ואמרה: "זה נשיא מרוחק ששבר הרבה חוקים וסירב לגנות 'עליונות לבנה' (...) אני לא חושבת שזה נכון... זה פשוט שינה דברים בשבילי".