בטח כבר שמתם לב שמייגן פוקס עוברת תחייה מחודשת במעמדה ההוליוודי. יש לכך כמה סיבות. הסיבה הראשונה, כמובן, היא הזוגיות החדשה והמתוקשרת שלה עם מאשין גאן קלי; אותה זוגיות פרחה לאחר שנפרדה השחקנית מבריאן אוסטין גרין אחרי זוגיות של 15 שנה, שכללה כמה פרידות ושלושה ילדים משותפים. הסיבה השנייה היא הסטייל שלה שעבר מהפך די מדהים, באדיבות אותה הסטייליסטית שאחראית על הלוקים של היילי ביבר: הרנסאנס האופנתי של פוקס גרם לעולם האופנה לחזור ולשים עליה עין.

הסיבה השלישית היא שבזמן האחרון הוליווד והעולם כולו מכים על חטא לגבי האופן בו הם התייחסו לכוכבות צעירות ויפות בשני העשורים הקודמים. בין אותן כוכבות שהפכו לקורבנות של עולם הרכילות ניתן למצוא את לינדזי לוהן, פריס הילטון, בריטני ספירס, וכן - גם את מייגן פוקס, שמעולם לא נלקחה ברצינות כשחקנית או בכלל כאדם, רק בגלל היותה יפהפייה בצורה יוצאת דופן. עם העניין המחודש בפוקס מגיעים גם ראיונות חדשים שלה שמספקים לא מעט רגעים מעניינים. בראיון חדש, במסגרתו סקרה פוקס את הבגדים שלבשה במהלך השנים על השטיח האדום, היא חשפה את הסיבה בגללה היא שומרת מרחק מאלכוהול.

מייגן פוקס, 2009 (צילום: Jeff Kravitz/FilmMagic, Getty Images)
"הם תמיד שמים על השולחן בקבוקי שמפניה. שתיתי הרבה כוסות של זה". מייגן פוקס באירוע המושמץ | צילום: Jeff Kravitz/FilmMagic, Getty Images

בסרטון המדובר, מחזיקה השחקנית תמונה של עצמה בשמלה זהובה מהשטיח האדום של טקס פרסי גלובוס הזהב ב-2009, ומספרת: "ישבתי בשולחן עם בלייק לייבלי ושלושת האחים ג'ונאס, ובגלובוס הזהב תמיד שמים על השולחן בקבוקים עצומים של שמפניה. שתיתי.. הרבה כוסות של זה. עכשיו אני לא שותה וזאת הסיבה. הייתי לוחמנית ואמרתי הרבה דברים שלא הייתי צריכה להגיד על השטיח האדום אחרי זה. אני חושבת שהסתבכתי בגלל מה שאמרתי על השטיח האדום באותו אירוע. אני לא זוכרת למה אבל אני זוכרת שזה קרה. אתם יכולים לחפש את זה". 

אחרי שקיבלנו אישור מפוקס בכבודה ובעצמה, ברור שהלכנו לחפש את הקטע המקורי, ולגמרי הבנו למה היא הסתבכה. הראיון על השטיח האדום מתחיל בזה שמייגן אומרת שהיא למעשה גבר, ומתייחסת לעצמה כ"טראני" - כינוי גנאי כלפי טרנסג'נדרים שנחשב למאוד פוגעני. לאחר מכן, היא דווקא פוצחת בווידוי די מקסים, ואומרת שהיא חסרת ביטחון ושהיא מפוחדת ונבוכה להיות בטקס בפעם הראשונה, כשלדבריה היא "על סף הקאה". משם היא ממשיכה לדבר על השחקנית סלמה הייק ומודה כי "אני ממש רוצה את הציצים שלה. אלה הציצים הכי מדהימים, הם מושלמים". לשאלה האם בריאן אוסטין גרין נמצא איתה, מייגן ענתה: "הוא לא כאן, הוא לא רוצה להיות הדייט שלי. הוא גבר. יש לו אגו. הוא בטח עובד על המוזיקה שלו, אני לא חושבת שאכפת לו". אם זה לא מספיק, כשהיא נשאלה איך היא שומרת על הגזרה שלה, היא ענתה: "אני מרעיבה את עצמי במשך חודש", אבל מיד לאחר מכן אמרה שהיא רק מתבדחת והתשובה האמיתית היא "הרבה פילאטיס". אין ספק שמדובר בשיעור הוליוודי שהיא תזכור לנצח.