"חולית", האפוס הקולנועי שהגיע בימים אלו לאולמות הקולנוע, מתהדר בכמה מהשמות הגדולים ביותר בהוליווד. ביים אותו דני וילנב ("אסירים", "המפגש", "בלייד ראנר 2049") ומשחקים בו טימותי שאלאמה ("קרא לי בשמך"), ג'ייסון ממואה, אוסקר אייזק ("תמונות מחיי נישואים"), חאווייר ברדם, ג'וש ברולין (ת'אנוס מהיקום הקולנועי של מארוול), דייב בטיסטה ורבקה פרגוסון. אה, וגם זנדאיה משחקת בו ("אופוריה", "ספיידרמן: רחוק מהבית"), למרות ש"משחקת" זו מילה גדולה.

בטריילר הרשמי של הסרט זנדאיה מופיעה לא מעט פעמים, ופניה מופיעות בגדול בפוסטר שמקדם את "חולית". אבל בסרט, שאורך קצת יותר משעתיים וחצי, היא מקבלת זמן מסך של... שבע דקות. המעריצים המאוכזבים הביעו את אכזבתם בטוויטר. "נמאס לי לראות את זנדאיה בפסטיבל היח"צ בלי שנותנים לה את הזמן והחומרים שמגיעים לה", פרסמה כתבת אתר Vulture זואי היילוק שגם כתבה את הטקסט שהתחיל את כל המהומה.

"עכשיו תראו, כל המעריצים של 'חולית' אומרים 'אם הייתם קוראים את הספר הייתם יודעים שהדמות שלה לא...'. אני לא רוצה לקרוא את הספר אני רוצה לראות את זנדאיה", כתב משתמש אחד. "הקרדיטים של זנדאיה יותר ארוכים מהזמן שלה מול המצלמה בחולית", הוסיף אחר. "חייבים לתת לזנדאיה קרדיט. היא עבדה על סיור הקידום לחולית כמו מישהי שיש לה יותר מחמש שורות בסרט", כתב משתמש טוויטר נוסף.

"חולית" הוא אדפטציה חדשה לרומן המדע הבדיוני מאת פרנק הרברט שיצא לאור בשנת 1965. הסרט מהווה את החלק הראשון בסדרת סרטים מתוכננים, כשהסרט השני בסדרה קיבל אתמול אור ירוק ומתוכנן להגיע לאקרנים בשנת 2023.

"זו רק ההתחלה... תודה לכל מי שחווה את 'חולית' עד כה, ואלו שילכו בימים ובשבועות שלפנינו. אנחנו מתרגשים להמשיך את המסע!", צייצו בטוויטר אולפני לג'נדרי שהפיקו את הסרט. החלק הראשון הרוויח מעל 40 מיליון דולר ממכירת כרטיסים בסוף השבוע הראשון ליציאתו, וזו הייתה הפתיחה הקופתית הטובה ביותר השנה של אולפני האחים וורנר, שמפיצים את הסרט ועוזרים לממן אותו. גם מעבר לים הסרט הביא נתונים נאים והרוויח 225 מיליון דולר ברחבי העולם.