השחקן רוב ריגל ("רחוב ג'אמפ 21", "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס") איננו שם חם בכלי התקשורת בארה"ב, ובשנים האחרונות הוא לא היה כוכב גדול במדורי הרכילות. עם זאת, כעת השחקן נמצא במרכזה של סערה הזויה למדי. השחקן נמצא כעת בעיצומו של הליך גירושים מאשתו טיפאני ריגל, וכעת - הוא האשים אותה בריגול אחריו, שהתבצע על פי הדיווחים בדרכים מקוריות.

דיווח של מגזין TMZ חושף כי במסמכי בית המשפט, טען השחקן כי הוא וטיפאני כבר שהו בבתים נפרדים כשהבין שהיא ככל הנראה מאזינה לשיחות פרטיות שהוא מקיים בביתו. רוב הסביר כי טיפאני, או מקורות אנונימיים אחרים, נהגו להעביר לו הודעות טקסט או מיילים שמתייחסות באופן ישיר (ומחשיד) למידע ספציפי שנאמר באותן שיחות. נוסף על כך, רוב האמין כי טיאפני פרצה לחשבון ה-Apple שלו על מנת לקבל גישה למיילים, אנשי הקשר, התמונות וההודעות שלו.

בעקבות החשדות שהתעוררו בו, החליטו רוב וזוגתו החדשה לעשות מעשה: הם שתלו באופן מכוון מידע כוזב בשיחות שלהם על מנת לבדוק האם אותו מידע אכן חוזר אליהם. ואכן, הניסוי של רוב הביא לתוצאות המצופות. וזה לא נגמר שם: ביתו של השחקן עבר סריקה שגילתה פרט מטריד למדי - טיפאני שתלה מצלמה נסתרת בגלאי העשן שלו על מנת לרגל אחר פעולותיו.

רוב ריגל, טיפאני ריגל, 2015 (צילום: Angela Weiss, Getty images)
נישואים של שני עשורים מגיעים לסיומם - ובדרך מכוערת. רוב וטיפאני ריגל | צילום: Angela Weiss, Getty images

השחקן טען כי בכרטיס הזיכרון במצלמה שנמצאה היו מעל ל-10,000 סרטונים עם סאונד, מה שגרם לו להאמין שהיא הותקנה כבר בסביבות אוגוסט 2020. לפי הדיווחים, רוב אף גרס כי באחד מאותם סרטונים, ניתן לראות את טיפאני כשהיא עומדת על סולם כדי להתקין את המצלמה. קליפ אחר, לדבריו, מציג את טיפאני כשהיא יושבת על רצפת ביתו וסופרת כסף, זמן קצר לאחר ש-28,000 דולר מכספי החירום שלו נעלמו. 

רוב הגיש בקשה לקבלת צו הרחקה נגד טיפאני, והשניים אמורים להגיע לבית המשפט ביולי הקרוב. הנישואים הללו נגמרים אחרי זמן ממושך בו הם חיו יחד: טיפאני הגישה בקשה לגירושים מהשחקן באוקטובר האחרון, לאחר לא פחות מ-21 שנות נישואים. בני הזוג הפרודים אף חולקים שני ילדים בגיל ההתבגרות, אביגיל וג'ורג'.