השחקנית נלי תגר חשפה אתמול בתכנית הרדיו בהנחייתה ב102FM - רדיו תל אביב כי זמן קצר לפני הגעתה לתחנה, היא הוטרדה מילולית והותקפה על ידי גבר זר בסמוך לביתה. תגר גוללה את הסיפור בפני שותפתה להנחייה לירון ויצמן ובפני חן זאוסמר - ששמעו גם הן לראשונה את הסיפור. התקרית התרחשה באתר בנייה, בקרבת ביתה של תגר בתל אביב, ועל פי דבריה של השחקנית מי שהטריד אותה היה מנהל בכיר באתר, ששלח ידו אל בין רגליה בזמן שהייתה במכוניתה. 

"עומד פתאום בן אדם וחוסם לי את הדרך… אני זזה טיפה ימינה והוא חוסם אותי, אני זזה טיפה שמאלה והוא חוסם אותי, ואז הוא מסמן לי שהוא רוצה לחנות איזו משאית", תיארה תגר את תחילת האירוע. "והוא מתקרב אליי לחלון ואומר לי 'אני רוצה להכניס פה את המשאית'. אמרתי לו, 'אם הייתי גבר לא היית חוסם אותי ככה, לא היית מקפץ לי מול האוטו ולא נותן לי לעבור. ניצלת את זה שאתה רואה שאני בחורה קטנה בתוך אוטו קטן… זה מה שאתה עושה'". לדבריה של תגר, אחרי שאמרה לו את הדברים האלה הוא פנה אליה ואמר "יש לך גוף יפה".

"ואז הוא פשט רכן מעלי", המשיכה והסבירה כי עקב הריונה, היא נהגה ברגליים מפושקות - "הייתי עם שמלה קצרה באוטו, על כל המשתמע מכך. שמלה קצרה באוטו, במכוניתי. בהריון. בפישוק המתבקש… הוא אומר לי 'יש לך גוף יפה', ואני אומרת לו 'וואלה', ואז הוא פשוט שולח יד לתוך האוטו בין הרגליים שלי". תגר סיפרה כי קפאה והתקשתה להאמין לסיטואציה. "הייתי בהכחשה למה שקורה", אמרה. "אם זה היה קורה לי לפני חמש שנים הייתי קופאת במקום ולא עושה כלום. דחפתי אותו מהחלון, והוא לא איש קטן בשום צורה. הוצאתי את הטלפון, פתחתי החלון ופשוט התחלתי לצרוח 'הצילו' כמו בסרטים".

נלי תגר מדגמנת לראשונה בחייה (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", שידורי קשת)
"לפני חמש שנים הייתי קופאת". תגר | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", שידורי קשת

אחרי שעזבה את המקום, תגר התקשרה למשטרה ודיווחה על המקרה. בהמשך החליטה להסתובב ולחזור לאתר הבנייה ולחכות שם למשטרה. במהלך ההמתנה לשוטרים, כך סיפרה, ניסתה לאסוף ראיות במקום ולתעד את האיש: "כל מי שנראה לי קשור - צילמתי את לוחית הרישוי. ראיתי את הבן אדם מרחוק - צילמתי אותו… אמרתי למשטרה 'זה הוא'. הצבעתי". בתגובה, הגבר החל לצעוק עליה חזרה. "היו מלא אנשים איתו" סיפרה תגר. "(הם אמרו) 'היא שקרנית, היא פסיכופטית, חולת נפש. עצרה פה את כל התנועה, יש לנו מאתיים עדים'". תגר ציטטה גם את התוקף, לכאורה, שאמר "יש לי מאתיים עדים. לא נגעתי בה, מי ירצה לגעת בה. ואז הוא אמר 'תיכף תגידי שגם מצצת לי את הזין'. ככה, פשוט ככה… הוא עומד שם וצורח 'אני אתבע אותך דיבה! אני אהרוס לך את החיים!'". תגר סיפרה גם כי לעדותו של הגבר, כשתגר דחפה אותו מחלון מכוניתה היא למעשה הכתה אותו. 

שותפותיה של תגר להנחיית התכנית הודו שהסיפור הותיר אותן המומות. לירון ויצמן אמרה: "אני מרגישה איך הכיסא בולע אותי. אני הייתי מתה. את כל ה'נשים חזקות', 'אישה חזקה' שאני, או לפחות שאני תופסת את עצמי, אני פשוט נקברת בתוך הכיסא. כל הגוף שלי קפוא ממה שאת מספרת. זה לא קרה לי בחיים ואם זה היה קורה לי אני לא יודעת מה הייתי עושה", וחן זאוסמר הוסיפה כי מקרה מהסוג הזה "מחזיר אותך למקום הכי חלש ועלוב" כאישה. המנחות הדגישו כי לא מדובר רק בהטרדה מינית אלא גם במפגן בריונות - "הוא רצה להקטין ולהשפיל אותי", הסבירה תגר.

"אם זה היה קורה לפני חמש שנים הייתי קופאת בכיסא, מחכה שזה ייגמר", אמרה תגר. "זה סיטואציה של שוק. את בהכחשה. את מסרבת להאמין שמה שאת רואה אשכרה קורה. המוח שלך רואה אבל העיניים שלך אומרות לא-לא-לא, זה לא יכול להיות". השחקנית סיפרה גם שלפני חמש שנים סביר שלא הייתה מספרת לשותפותיה על התקיפה: "הייתי חושבת 'יאללה שטויות, הוא לא אנס אותי'. יאללה, אז דחף לך יד לרגל. מה קרה?".