החברות הצמודה של פריס הילטון, לינדזי לוהן ובריטני ספירס הייתה מושא הכותרות המרכזי אי אז בשנות האלפיים, וזכתה, מיותר לציין, לתדמית מפוקפקת במיוחד. מאז התקופה הידועה לשמצה ההיא הרבה מים זרמו בנהר, אבל את ימי ההוללות ההם כולנו זוכרים טוב מאוד עד היום - בעצם, צלמי הפפראצי לא ממש הותירו לנו אפשרות אחרת, כשדאגו לתעד את הבילויים המשותפים של השילוש הקדוש ללא הרף. אבל מתברר שהתמונות ההן לא בהכרח משקפות את המציאות: לדברי פריס הילטון, התמונה האייקונית ביותר של החבורה העליזה דווקא צולמה בערב בו לוהן בכלל לא הייתה מוזמנת.

במהלך הפרק החדש בפודקאסט שלה, "This Is Paris", הסבירה הילטון מה בדיוק התרחש מאחורי הקלעים כשהפפראצי סיפק לעולם את התמונה המפורסמת ההיא, עוד ב-2006, בה נראות שלוש החברות מחויכות בתוך רכב. המעריצים האדוקים הופתעו, בזמנו, למראה התמונה: הם היו משוכנעים שהשלוש היו מצויות בעיצומו של סכסוך מלוכלך - ומתברר שהם צדקו. "זה היה לילה בו אני ובריטני יצאנו, והיינו במלון בוורלי הילס, במסיבה של חבר שלנו, והחלטנו לעזוב ולחזור הביתה", סיפרה הילטון. "הלכנו למכונית ופתאום הגיעו לשם טונות של צלמי פפראצי. בדיוק כשהלכנו למכונית, לינדזי הגיעה. זה היה די מביך כי הייתה בינינו דרמה".

הילטון הודתה כי בזמן שהיא וספירס נכנסו למכונית, צלם פפראצי שאל אותה על סרטון שהופץ בו לוהן טענה שהילטון עצמה הכתה אותה. "באותו רגע ראיתי את לינדזי מתקדמת לכיווננו, ואמרתי, 'למה שלא פשוט תשאל אותה?' ולינדזי אמרה, 'לא, פריס לעולם לא תכה אותי. אני מכירה אותה מאז גיל 15'." לדבריה, "היא פשוט לא הודתה במה שהיא עשתה. זה היה די מביך, להישאל את השאלה הזו, וזה היה מוזר איך שכל הדבר הזה קרה".\

האווירה המוזרה לא שכחה. "פתאום הסתכלתי הצידה, והיא בתוך המכונית שלי. לא הסתדרנו, אז הייתי מנומסת. היה ממש קשה לצאת משם, כי לא יכולתי לראות עם כל המצלמות". הילטון טוענת שהיא ולוהן היו בעבר חברות טובות - אבל חתול שחור עבר בין השתיים. "היא עשתה כמה דברים שממש פגעו בי ובגדה באמון שלי, וגרמה להרבה דרמה. אז כבר לא היינו חברות יותר, זו הייתה סוג של ידידות און-אנד-אוף".

ובכל זאת, הילטון לא נוטרת טינה ומתבוננת על היחסים ההם מנקודת מבט בוגרת: "כשאני חושבת על זה עכשיו, היינו כל כך צעירות, לא בשלות. זה היה כמו דרמה בתיכון, במיוחד בסצנת לוס אנג'לס, ולחיות את זה בפומבי כשהתקשורת מנסה כל הזמן לעורר דברים ולהפוך את המצב לחמור יותר ממה שהיה. בזמנו, התקשורת מאוד נהנתה מזה שבחורות רבו זו עם זו". 

זו איננה הפעם הראשונה בה הילטון מספרת על האמת שמאחורי התמונה ההיא. בריאיון ל-MTV האוסטרלי מדצמבר 2017, הידוענית כבר הודתה שהבילוי המשולש אמור היה להיות בילוי זוגי. "האמת, רק בריט (בריטני) ואני יצאנו. ואז (לינדזי) רדפה אחרינו לרכב ונכנסה. היא לא הייתה מוזמנת".