"שחררו אותם, עכשיו": כבר 43 ימים שברצועת עזה חטופים עשרות ילדים, לאחר שנלקחו מבתיהם במתקפת הפתע הרצחנית של חמאס בשבעה באוקטובר. 43 ימים שמשפחותיהם לא יודעות דבר על מקום הימצאם ולא שמעו את קולם. כעת, לקראת יום הילד הבינלאומי שיחול בשני הקרוב (20.11), יזמו מעיין ארזי מלינרסקי, מנכ"לית עמותת שוות, ואשת הטלוויזיה והעורכת, סיון מורג, פרויקט שנועד לתת להם קול.

בקמפיין שיצא לדרכו הערב (שבת), לוקחים חלק אומנים מהארץ ומחו״ל. בין האומנים ניתן למצוא את ג'ייסון אלכסנדר (כוכב "סיינפלד"), מארק איווניר, עברי לידר, עלמה זק, תומר קאפון, דניאל גל, שלמה בראבא, מלי לוי, אנה ארונוב, עמוס תמם, ששון גבאי ועוד רבים נוספים.

כחלק מהפרויקט האומנים הציגו תמונה שלהם מהגיל של החטוף או החטופה עליהם בחרו לדבר, כשלאחר מכן התמונה התחלפה לתמונת הילד או הילדה. כל אחד מהאומנים הביא את סיפורו האישי של כל ילד חטוף, סיפור המסופר בגוף ראשון. לבסוף, ישנה קריאה ברורה ומרגשת בשמם של הילדים, ובשמם של האומנים: שחררו אותי, עכשיו. שחררו אותם עכשיו.

הקמפיין נעשה בשיתוף מטה החטופים ומטה הילדים. "הרעיון היה לתת קול פיזי ולנסות לייצר התאמה של ממש בין האומנים לילדים החטופים", אמרו מובילות היוזמה.