הכוכבת הבאה: חודשיים אחרי מותו של צביקה פיק, הגרסה החדשה למחזמר "מרי לו" מעלה הילוך - ובהפקה כבר מצאו את השחקנית שתיכנס לנעלי יעל בר זוהר ותגלם את הדמות הראשית. ל-mako נודע כי מי שנבחרה לתפקיד היא הזמרת והשחקנית ליהי טולדנו, בוגרת "הכוכב הבא" שמופיעה בימים אלה גם בסדרה "מי שמע על חווה ונאווה". 

לפי גורמים המעורים בפרטים, טולדנו גברה על עשרות שחקניות אחרות שנבחנו לתפקיד - ובימים אלה נמצאים בהפקה גם בשלבים סופיים של סגירת התפקיד הגברי הראשי, גבריאל. בגרסה החדשה של "מרי לו", שנחשפה לראשונה ב-mako, טולדנו בת ה-20 צפויה לעבוד בשיתוף פעולה עם אקי אבני, שיגלם את תפקידו של ריקרדו, ועם הבמאי צדי צרפתי. לא מדובר בפעם הראשונה שבה טולדנו גוברת על אחרות ומלוהקת לתפקיד נחשק, ובקיץ האחרון נודע כי היא נבחרה לככב בסדרה החדשה "תלאתה" במקום יעל שלביה - שלא קיבלה את התפקיד בשל יכולות השירה הפחות טובות שלה.

כזכור, בחודש אוגוסט נחשף ב-mako כי התיאטרון הארצי ניהל מגעים מול קבוצת "ארומה מיוזיק", מנהלת זכויות היוצרים של צביקה פיק ומירית שם אור, ומול ייצוג 1, המייצגים את דן אלמגור, על מנת לרכוש את זכויות השימוש במחזמר וכך היה. המחזמר "מרי לו", שמבוסס על שיריו של פיק, עלה לראשונה בשנת 2002 בתיאטרון הבימה, ורץ בהצלחה במשך למעלה מ-400 הצגות בכיכובם של יעל בר זוהר, מיכל אמדורסקי, אמיר פיי גוטמן ז"ל, גיא זו ארץ ואילנה אביטל. הפעם האחרונה שבה הוצג על הבמות הייתה בשנת 2016, בכיכובם של שיר מורנו שגילמה את מרי לו, אסף הרץ, הילה סעדה ומאיה בוסקילה.