בתחילת השבוע צוין יום השנה ה-25 לצאתו של הסרט "קלולס" בכיכובה של אלישיה סילברסטון, ולרגע המאורע התראיינה השחקנית למגזין ווג וסיפרה של על כמה מהזכרונות שלה מן הסט. בין היתר, סילברסטון דיברה על התלבושות האיקוניות ועל היחסים החמים שלה עם פול ראד - כשאת עיקר תשומת הלב שלנו תופסים הדברים שהיא אמרה על השחקנית בריטני מרפי, גם היא מכוכבות הסרט, ומתה בפתאומיות ב-2009 כשהיא בת 32 בלבד.

"בריטני לא הייתה כמו דמותה, טאי פרייז'ר", סיפרה סילברסטון, שגילמה את דמותה של שר הורוביץ, "אני פשוט זוכרת שחשבתי שהיא כל כך נהדרת בתפקיד שלה. אני לא זוכרת כמה בנות הגיעו לאודישן עבור התפקיד הזה באותו היום, ואני לא יודעת אם ראיתי חלק מהן או שרק אותה, אבל אני זוכרת שבריטני הייתה ממש מקסימה".

בתור כוכבת הסרט, סילברסטון לא רק נכחה באודישנים לדמותה של טאי - אלא גם זכתה להביע את דעתה בנוגע לליהוק האידיאלי עבורה. אך מתברר שברגע שמרפי הגיעה לאודישן, לא היה כל כך על מה להתלבט. "היא עשתה את המבטא (של החוף המזרחי של ארה"ב, mako) כל כך טוב משום שכבר היה לה אחד כזה", הסבירה סילברסטון, "אבל אני חושבת שהיא פשוט דחפה אותו לגבהים חדשים. חשבתי שהיא נפלאה ואמרתי מיד לאיימי הקרלינג הבמאית: 'אני חושבת שהיא האחת! היא הייתה הכי טובה', וקיוויתי שכולם יסכימו. ואז היא אמרה לי 'כן, דה, ברור שהיא הייתה הכי טובה, היא האחת'".

מרגע הליהוק של מרפי, היא וסילברסטון הפכו לחברות קרובות בזכות העובדה שהן היו הנערות היחידות על הסט. "אני זוכרת שאימא שלה הייתה הרבה שם הרבה", סיפרה סילברסטון. "אני גם הבאתי את אימא שלי לפעמים והיינו מבלות ביחד כל הזמן. אבל אני לא חושבת שהיה לנו מושג בזמנו שאנחנו שחקניות מבטיחות שמשתתפות בסרט גדול, בגלל שלא ידענו שהיינו בסרט גדול. אולי אנשים אחרים ידעו, אבל אני הייתי כל כך תמימה ומעולם לא שמתי לב לעניינים של קריירה בכלל. פשוט עבדתי בעוד עבודה. זה היה תפקיד נהדר ושונה, משום שלא היה לי מושג שאני מצחיקה". 

לפני כשנה וחצי, בחודש מרץ 2019, נערך מיני-איחוד בין כל שחקני הסרט שכלל את סילברסטון, ראד, דונלד פייזון וברקלין מאייר, וגם בו עלה שמה של מרפי המנוחה, שמתה מדום לב, "היא הייתה כל כך טובה", אמרה אז סילברסטון, "אהבתי שהיא אמרה 'את בתולה שלא יכולה לנהוג'. זה אחד הרגעים הכי חביבים עלי בסרט כולו". ראד הסכים והוסיף: "היא הייתה גם אדם מתוק. היא תמיד הייתה מחוייכת ומתוקה".