אם מישהו עוד היה צריך הוכחה לכך שקריסטן בל היא האישה המושלמת בעולם, יש לנו שתי מילים בשבילכם: תולעים אנאליות. בל, כוכבת "ורוניקה מארס", "המקום הטוב" והמדובבת שהעניקה את קולה לנסיכה אנה ב"פרוזן" הוכיחה לאחרונה שהיא גם כנה ואנושית בצורה לא הוליוודית בעליל.

בשבוע שעבר התארחה בל בתוכנית החדשה של ג'ואל מקהייל בנטפליקס, ואיכשהוא התגלגלה (או יותר נכון, גלגלה את עצמה) לדבר על התולעים האנאליות (ובעברית: תולעי סיכה) שקיבלה הודות לילדים שלה. מקהייל התבדח על כך שבל חולה, והיא הגיבה: "באמת היו לי תולעים אנאליות לפני שבועיים, נשבעת באלוהים. הן נקראות תולעי סיכה וצריך לקחת נגדן תרופה, והן מתמחזרות בתוכך כל שישה שבועות". "זה כואב?", שאל אותה מקהייל, ובל ענתה בלי למצמץ: "לא, אבל זה מגרד נורא".

ואם זה כבר נשמע לכם דוחה כדאי שתפסיקו לקרוא עכשיו, כי בל נכנסה לפרטים די מבחילים, ופצחה במונולוג של דקה וחצי שגולל את כל הסיפור. "אני לא כאן כדי לדבר על תולעים אנאליות, אבל אני אדבר – 50 אחוז מהאנשים מעל גיל 15 לא חווים סימפטומים, שהם הגירוד. הילדים נדבקים בהן כי הם שמים את הידיים שלהם בפה, ואז הן מטילות ביצים".

"שמתי לב שבגן של הילדים, כל השטיחים נעלמו", היא המשיכה, "וחשבתי לעצמו שזו התפתחות מעניינת, איפה כל השטיחים? ואז אמרו לי שמנקים אותם, כי היה לנו מקרה של תולעי סיכה. אז כמובן שגיגלתי את זה, ומתברר שזה נורא נורא מדבק, וברור ששמתי לב שהבת שלי בת ה-3 מתגרדת שם למטה במשך שבוע, ואז צריך לפקח על זה".

מה זה אומר לפקח על זה? אל דאגה, לבל יש הסברים: "צריך להסתכל בקקי שלהם כשמנגבים להם את הטוסיק, וכשניגבתי פתאום הבחנתי בתולעת לבנה קטנה. היא די דוחה - הבת שלי, לא התולעת, למרות שגם התולעת דוחה. ואז אני בעצמי, מאוחר יותר באותו היום, הייתי כזה – פאקקקק. ואז כל המשפחה צריכה לקחת את התרופה. אבל אני לא חושבת שמישהו אחר נדבק חוץ ממני ומהבת שלי".

"כיף להיות כאן, ג'ואל", סיכמה קריסטן ולחצה את ידו של מקהייל ההמום. "אנחנו עדיין מקליטים?", הוא פנה למצלמה, "ראיתם את זה?!". כן, ראינו ושמענו. ואנחנו עדיין חושבים שבל פשוט מלכה.

A post shared by kristen bell (@kristenanniebell) on