אחרי חרושת שמועות, אותה היא גם טיפחה במו ידיה, עכשיו זה רשמי: מדונה עובדת בימים אלה על סרט חדש אודות חייה. אולפני יוניברסל, שיפיקו את הסרט, היו אלה שאישרו את הבשורה על הפרויקט החדש - ואף חשפו כמה פרטים ראשונים מתוכו.

מי שתביים את הסרט, כך מתברר, היא לא אחרת ממדונה עצמה, שכבר ביימה בעבר את הסרטים "טינופת וחוכמה" ו"וואליס ואדוארד" וזכתה בפרס גלובוס הזהב על תפקידה ב"אוויטה". הזמרת תהיה גם אמונה על התסריט, אותו כתבה לצד התסריטאית זוכת האוסקר דיאבלו קודי ("ג'ונו", "הגוף של ג'ניפר"). השתיים פיזרו לאורך השבועות האחרונים רמזים על כך שהן עובדות על סרט משותף, וסיפרו כי הוא יסקור את המעבר של מדונה מילדות לא פשוטה בניו יורק לתהילת עולם. 

"אני רוצה להעביר את המסע המדהים שהחיים לקחו אותי אליו בתור אמנית, מוזיקאית, רקדנית - בת אדם", סיפרה מדונה בהודעה לעיתונות, "הפוקוס של הסרט הזה תמיד יהיה המוזיקה. המוזיקה הניעה אותי והאמנות שמרה עליי בחיים. יש כל כך הרבה סיפורים מעוררי השראה שלא סופרו, ומי מתאים יותר לספר אותם ממני. זה הכרחי לשתף את רכבת ההרים של החיים שלי עם הקול והחזון שלי". 

ומי תגלם את מדונה בסרט החדש? לא הזמרת, זה בטוח. ההודעה הרשמית על הסרט, שטרם זכה לשם, לא כללה מידע על ליהוק כלשהו - אך על פי כמה הערכות, כולל אלה של המעריצים, יש כבר מועמדת מובילה: השחקנית הצעירה ג'וליה גארנר, זוכת פרס האמי על תפקידה ב"אוזרק" ובת לישראלית לשעבר. הסיבה להערכות, אם תהיתם, היא העובדה שמדונה ומנהלה האישי גיא עוזרי החלו לעקוב אחר גארנר באינסטגרם במקביל, וכמובן שהדמיון הניכר בין השתיים לא מזיק בכלל.

View this post on Instagram

with multiple injuries what do you do.? ...........Write a Screenplay with Diablo Cody about..............? #nuts #iconic #walk #serve #diablo

A post shared by Madonna (@madonna) on