בזמן שכל העולם מקפיד על ריחוק חברתי ובידוד ביתי, ותעשיית הקולנוע בהוליווד משביתה הפקות אחת אחרי השנייה כדי לא לסכן את אנשי הצוות, יש אנשים שדווקא עושים מעל ומעבר כדי להמשיך לעבוד. נגיד, טום קרוז, שמתעקש להמשיך לצלם את "משימה בלתי אפשרית 7" ולהיות אחראי להתקהלות גדולה למדי של אנשי צוות על הסט.

בחודש שעבר, כזכור, הושעו צילומי הסרט בוונציה עקב מגפת הקורונה שהכתה חזק באיטליה, וקרוז נאלץ להתבודד במלון יוקרה כתוצאה מסגר שהוטל על העיר. ומה עושים אם אי אפשר לעבוד בארץ אחת? עוברים לארץ אחרת, כמובן, ורצוי כזו שעדיין אין בה סגר. אתר הדיילי מייל הבריטי פרסם תמונות של קרוז במסלול מירוצי מכוניות ידוע בדנספולד שבמחוז סארי באנגליה - מסלול שבין השאר צולמו בו גם מספר פרקים בתכנית הרכב המצליחה "טופ גיר". מה קרוז עושה שם? פעלולים.

קרוז נצפה נוהג במכונית מירוץ על המסלול, ולפי הדיווח נראה במצב רוח טוב ומרומם בזמן שהוא עובד ומפטפט עם חברי הצוות. גם השחקנית רבקה פרגוסון, שמככבת לצדו בסדרת הסרטים, נראתה על המסלול כשהיא מצלמת פעלול אחר בנפרד מקרוז. הדיילי מייל מדווח כי בעתיד צפויה ההפקה להמשיך לצלם באולפני Pinewood שנמצאים אף הם באנגליה.

View this post on Instagram

A post shared by Recargando (@recargando_news) on

אנגליה היא אחת המדינות היחידות באירופה שטרם הטילה עוצר על תושביה, ועל כן טכנית קרוז ושותפיו לא פועלים בניגוד להנחיות. גם צילומי "הכתר", למשל, עדיין נמשכים בלונדון, וזאת כדי לסיים את שבוע ההפקה האחרון שנותר בעונה הרביעית. יחד עם זאת, סרטים אחרים שהפקתם נעצרה כוללים את סרט הבאטמן החדש "איש העטלף", "מטריקס 4", "עולם היורה: השלטון" ו"חיות הפלא והיכן למצוא אותן 3".

ובכלל, לא ממש ברור מה דחוף לקרוז, כי "משימה בלתי אפשרית 7" אמור לצאת לאקרנים רק בעוד כשנה וארבעה חודשים - ב-23 ביולי 2021 - כך שיהיה לו מספיק זמן לצלם השלמות עד אז גם אם ההפקה תיעצר לחלוטין. יחד עם זאת, הסרט הבא בסדרה, "משימה בלתי אפשרית 8", כבר הוכרז אף הוא וצפוי לצאת לאקרנים כשנה לאחר מכן, ב-5 באוגוסט 2022, כך שייתכן שקרוז ואנשי הצוות מנסים לצלם אותם במקביל כדי להספיק. כך או כך, התאריכים האלה צפויים להידחות, כפי שקרה ללא מעט שוברי קופות פוטנציאליים.