בזמן שאופרה ווינפרי עובדת על כמה פרויקטים עבור אפל TV פלוס, כולל סדרת דוקו על בריאות נפשית שהיא מפיקה יחד עם הנסיך הארי, היא גם התפנתה לעשות סיבוב קצר של ראיונות על הבמה. וסיבוב הראיונת הנ"ל נפתח  בשיחה עם ליידי גאגא בפורט לודרדייל, פלורידה, וצפוי להמשיך עם מישל אובמה, ג׳ניפר לופז וטינה פיי.

 אופרה וגאגא ישבו יחד מול קהל חי לשיחה של כשעה, שהתמקדה בעיקר בבריאות הנפשית והפיזית של הכוכבת, אבל נגעה כמובן גם בקריירה שלה, החל מהעשייה המוזיקלית ועד לשמועות על הרומן עם בראדלי קופר, שביים אותה ושיחק לצדה בסרט "כוכב נולד" בשנה שעברה. "עשינו עבודה ממש טובה בלעבוד על כולם", גאגא אמרה על ההופעה המשותפת של השניים בטקס פרסי האוסקר, "יצרנו את זה". כזכור, השניים הופיעו יחד עם השיר המועמד לאוסקר, "Shallow", וסיימו את הדואט על ספסל משותף כשהם נראים קרובים במיוחד. מה שרק הוסיף לשמועות היא הפרידה של קופר מבת זוגו, אירינה שייק, שאירעה חודשים ספורים אחרי טקס האוסקר. ווינפרי חיזקה את הדברים של גאגא ואמרה לקהל: "זה לא היה עובד אם לא הייתם מאמינים שהם מאוהבים".

גאגא שיתפה את ווינפרי גם במאבק שלה עם המחלה הכרונית פיברומיאלגיה, שגורמת לכאבים ממושכים, ואת הטיפול בה חשפה גאגא בסרט הדוקומנטרי שלה שעלה בנטפליקס ב-2017. "אפילו עכשיו אני בכאבים מכף רגל ועד ראש", היא התוודתה בפני ווינפרי במהלך הראיון. "אבל מה שמעניין הוא שגיליתי שאפשר לטפל בפיברומיאלגיה דרך טיפול נפשי. מחלות נפשיות הן מצב רפואי, וככה צריך לטפל בהן, אסור להתעלם מהן".

בנושא הזה, גאגא המשיכה וסיפרה שסבלה מ-PTSD (תסמונת דחק פוסט טראומתית) בעקבות תקיפה מינית. "נאנסתי כמה פעמים כשהייתי בת 19", היא סיפרה. "ופיתחתי פוסט טראומה מהאונס וגם מזה שלא עיבדתי את הטראומה". באותה התקופה גאגא בדיוק החלה להתפרסם, ולא נעזרה באנשי מקצוע כדי לדבר על הטראומה של האונס, כך שהיא ליוותה אותה שנים לאחר מכן, והטראומה והכאבים הפיזיים החלו להתערבב זה עם זה. "פתאום הפכתי להיות כוכבת והתחלתי לטייל מסביב לעולם, מחדרי מלון ללימוזינות לבמות, ולא התמודדתי עם זה, ואז פתאום התחלתי לחוות כאב עצוב ואינטנסיבי בכל הגוף שלה, שהרגיש ממש כמו מה שהרגשתי אחרי שנאנסתי".

ליידי גאגא, בראדלי קופר (צילום: מעמוד היטיוב של ABC)
קופר וגאגא בהופעה בטקס האוסקר | צילום: מעמוד היטיוב של ABC

למרות שהשיחה התמקדה ברומן שלא היה עם קופר והאתגרים האישיים של גאגא, ווינפרי לא שיחררה אותה בלי לשאול מתי אפשר לצפות לאלבום שישי מהמוזיקאית. גאגא לא חשפה יותר מדי פרטים, אבל כן הבטיחה: "אנחנו אמנם מנהלות שיחה על טיפול עצמי, אבל אני עדיין הולכת לעשות מוזיקה, אל דאגה".