להיות כפיל גוף של כוכב קולנוע זו עבודה לא פשוטה. הכפילים נאלצים לקחת חלק בפעלולים מפחידים ואפילו מסוכנים, לשמור על כושר שיא, וכמובן לחיות בצילם של השחקנים הגדולים אותם הם מחליפים בסצנות אקסטרים למיניהן. כעת, כפיל אחד נאלץ להתמודד עם אתגר קצת פחות שגרתי במסגרת הקריירה שלו: מדובר בכפיל של כריס המסוורת', שנאלץ, כמובן, להשוות את מימדיו הפיזיים לאלה של המסוורת', ומתקשה לעמוד בקצב הגדילה ההיסטרי של הכוכב.

המסוורת', כידוע, מגלם את ת'ור בסדרת הסרטים המצליחה של מארוול הנושאת את שמו. אותו גיבור על ידוע בין השאר בזכות מימדי גופו העצומים, וכעת, לדברי הכפיל שלו, בובי הולנד הנטון, המסוורת' הוא הת'ור הכי גדול שהיה אי פעם, כאשר השחקן ממשיך לגדול ולגדול לשם התפקיד בסרט החדש בסדרה, "תור: אהבה ורעם", שמצטלם כעת באוסטרליה וצפוי להגיע למסכים בפברואר 2022. בראיון חדש לתוכנית "Fitzy & Wippa", סיפר הנטון כי עבודתו ככפיל הפכה קשה יותר לאחרונה, כשהוטל עליו לאמץ הרגלי תזונה חריגים על מנת להתנפח. "כולם כזה, 'וואו, תראה את הגודל שלו (המסוורת')'. ואני כזה, 'תודה רבה אחי, עכשיו הפכת את זה לעוד יותר קשה!'"

כריס המסוורת' (צילום: Paramount Pictures, צילום מסך)
"הת'ור הגדול ביותר שהיה אי פעם". כריס המסוורת' | צילום: Paramount Pictures, צילום מסך

הנטון המשיך וסיפר כי כעת, אכילה הפכה בשבילו ל"מטלה", מאחר ועליו לדחוס לא מעט קלוריות לגופו מדי יום. לדבריו, על השניים לאכול "שבע ארוחות ביום בדיוק בזמן הנכון" במטרה לפתח שרירים ולשמור על גודלם העצום. "אנחנו אוכלים כל שעתיים, זה הפך למטלה. אני לא נהנה מאכילה בכלל". הכפיל הסביר כי "הוא הת'ור הגדול ביותר שהיה אי פעם, אז אני חייב להיות הכי גדול שהייתי אי פעם - וזה אתגר, אבל אני מוכן לזה. תראו אותו, האיש הוא הר."

וזה איננו האתגר היחיד שניצב בפני הנטון: הכפיל חשף כי בגלל בחירת הקריירה הסיכונית הזו, הוא לא מצליח לקבל ביטוח, וכשהתקשר לבקש זאת, סוכני ביטוח "טרקו לו את הטלפון" שוב ושוב. "בכל פעם שאני אומר שאני פעלולן, (אני שומע) רק את הצליל של הטלפון. יש לי ביטוח בחלקים אבל זה לא קל להשיג את זה". הנטון הודה כי "הם לא מאמינים שאתה כפיל, אתה צריך לעבור שיחה שלמה כדי להוכיח שאתה כן". 

המסוורת' והנטון החלו לעבוד יחד עוד ב-2013, עם צאת הסרט "ת'ור: העולם האפל", ומאז המשיכו בשותפות גם בסרטים אחרים, ביניהם "הנוקמים", "בלב ים", וסדרת "הצייד". מערכת היחסים ביניהם היא לא רק מקצועית אלא גם חברית - והשניים נהגו לבלות יחד בביתו של המסוורת' בביירון ביי במהלך צילומי "ת'ור: ראגנרוק". לאחרונה, אמר הנטון על השחקן כי הוא "אחד האנשים הנחמדים ביותר שאי פעם פגשתי". 

View this post on Instagram

A post shared by Bobby Holland Hanton (@bobbydazzler84)