אחרי הרבה זמן שלא, כוכב סרטי "הארי פוטר" שינה את המראה לצורך תפקיד חדש, ואנחנו יכולים סוף-סוף לפרסם כתבה בז'אנר האהוב עלינו: לא תאמינו איך X נראה היום. והפעם - טום פלטון, שגילם את דראקו מאלפוי הנכלולי בסדרת הסרטים המצליחה.

פלטון חוזר לעולם סרטי הקסם והמפלצות בתפקיד מסקרן בסרט חדש בשם "A Babysitter’s Guide To Monster Hunting" (מדריך השמרטפית לציד מפלצות), שיעלה בנטפליקס בחודש הבא. וכדי להלהיב את הצופים הפוטנציאליים - ולמשוך אולי כמה מעריצי "הארי פוטר" שכמהים לראות את השחקנים האהובים עליהם בתפקידי פנטזיה - פלטון פרסם בחשבון האינסטגרם שלו תמונה של דמותו מתוך הסרט החדש. וכך זה נראה:

View this post on Instagram

A post shared by Tom Felton (@t22felton) on

ורק כדי להזכיר, כך הוא נראה כשהוא לא קבור מתחת לשכבות של איפור, שיער מטונף, שיניים מחודדות ומעיל מרופט - 

View this post on Instagram

A post shared by Tom Felton (@t22felton) on

"מדריך השמרטפית לציד מפלצות" מבוסס על טרילוגיית ספרי הנוער של ג'ו בלריני, שכתב גם את התסריט. הסרט עוסק בבייביסיטר המתחילה קלי פרגוסון, שהילד הראשון שהיא שומרת עליו נחטף על ידי ה"בוגימן" (כינוי למפלצת שחיה בחשכה או בסיוטים) בגילומו של פלטון, ויוצאת להצילו מעולם מלא יצורים על טבעיים. למזלה, היא מגלה קהילה של שמרטפיות נוספות, שנאבקות כבר תקופה ארוכה במפלצות ובשדים שחוטפים את הילדים עליהם הן משגיחות. מלבד פלטון,מככבת בסרט אינדיה מור ("פוזה"), והוא מתהדר גם בשמות גדולים מאחורי הקלעים, בהם הבמאי והמפיק אוון רייטמן, שיצר את "מכסחי השדים".

בשנים האחרונות, פלטון מתמקד בתפקידי משחק בטלוויזיה, והופיע בתפקידי אורח ממושכים ב"הפלאש" ובסדרה "Origin" ששודרה בשירות ה-VOD של יוטיוב. אבל אל חשש, לאן שלא יפנה, הוא ממשיך להיות מזוהה עם תפקיד דראקו מאלפוי. בראיון שערך לאחרונה, סיפר השחקן שהוא עדיין מקבל פניות רבות ותמוהות ממעריצי סדרת הסרטים, וחלק: "איש אחד ביקש לאמץ אותי. הוא שינה את שמו בתעודת הזהות ללוציוס מאלפוי (אביו של דראקו, mako) ורצה שאשנה את שמי לדראקו מאלפוי ושהוא יאמץ אותי באופן חוקי. סירבתי".