לרוב, הדרמות שסובבות את כוכבי הוליווד מתחילות ונגמרות על סט הצילומים, אך הסיפור הבא כבר חצה את קווי הדימיון לגמרי: בתום 22 שנות נישואין, יואן מקגרגור ואשתו הצרפתייה אווה מאווראקיס הודיעו על פרידתם - רגע לאחר ש"דה סאן" פירסם תמונות של השחקן מתנשק עם אישה אחרת - השחקנית מארי אליזבת ווינסטד.

מגזין "People" מדווח כי השניים, שהיו נשואים מעל לשני עשורים (תקופת זמן לא מובנת מאליה בהוליווד) והביאו לעולם ארבעה ילדים, פרודים כבר מאז חודש מאי, אך רק לאחר פרסום התמונות של צמד השחקנים, שכיכבו זה לצד זו בסדרה "פארגו", הם בחרו "לצאת מהארון".

Fargo Family ❤

A post shared by Mary Elizabeth Winstead (@mewins) on

מקגרגור (46) ו-ווינסטד (32) נצפו יחד במסעדה במערב לונדון, שם נתפסו מתנשקים לעיני מצלמות. לדברי עדים שהיו במקום, השניים "נראו יחד ומאוד נינוחים בחברת אחד של השני... הם היו שקועים בשיחה ובילו שם יחד מעל לשעה. כשהם עזבו, היא התיישבה מאחורי יואן על האופנוע שלו והם עזבו את המקום". לפני שזה קרה, ווינסטד הדביקה לו נשיקה - שעשתה את דרכה לרשת מהר מאוד.

Pretty lovely Canadian Sunday. Good night! ����❄️

A post shared by Mary Elizabeth Winstead (@mewins) on

מקגרגור ואשתו (לשעבר?) הכירו על סט סדרת הפשע הבריטית "Kavanagh QC", התחתנו ב-1995 והביאו לעולם את בנותיהם - קלרה (21), ג'מיין (16), אסתר (15) ואנוק (6). אם השניים אכן נפרדו - זה כנראה טיימינג מוצלח במיוחד, לאור העובדה שווינסטד ("חסרי מוח", "דרך קלוברפילד 10") נפרדה לא מזמן מבעלה, המפיק ריילי סטירנס. 

mako תרבות בפייסבוק