קשת, חדשות 2 ו-mako נערכים ליום הבחירות (22/1) עם לוח שידורים מיוחד, ששיאו עם פרסום תוצאות המדגם של מינה צמח ומכון "דחף" בשעה 22:00. במרכז לוח השידורים - משדר המשותף לחדשות 2 וחברי "ארץ נהדרת", ולאורך היום כולו שידורים מיוחדים של חברת החדשות, מהדורה מורחבת של תכנית הבוקר ועדכונים מסביב לשעון ומאחורי הקלעים ב-mako.

 

ארץ נהדרת ויונית לוי (צילום: רונן אקרמן)
ארץ נהדרת ויונית לוי | צילום: רונן אקרמן

לוח השידורים של "קשת" ישתנה לאורך כל יום הבחירות:
תכנית הבוקר במשדר מיוחד ומורחב  עד השעה 10:00 הכולל ראיונות עם  פרשנים, פוליטיקאים ונקודות שידור מהמטות השונים ומהקלפיות בפריסה ארצית.

במהלך היום ישודרו מבזקי חדשות מיוחדים עד השעה 16:00. החל מהשעה הזו, יחלו שידורים מיוחדים של חברת חדשות 2 בהגשת דנה וייס, עודד בן עמי, אודי סגל ואורן וייגנפלד.

בשעה 19:30 תשודר מהדורה מוקדמת עם יונית לוי והחל מ-20:00 המהדורה המרכזית יחד עם צוות מגישי ופרשני חדשות ערוץ 2 - יונית לוי, דני קושמרו, רינה מצליח, עודד בן עמי, אמנון אברמוביץ', עמית סגל, דנה וייס, סיון רהב מאיר, ערד ניר ומגישת "עובדה" אילנה דיין.

בשעה 21:00 תחבור למשדר נבחרת ארץ נהדרת בתכנית בחירות מיוחדת בשידור חי, ולאחר שידור תוצאות המדגם הראשוניות, ימשיכו בפריצות מיוחדות עם מערכונים, גם הם בשידור חי.

בשעה 22:00 - פרסום תוצאות המדגם של מינה צמח ומכון "דחף".

סיקור מיוחד ב-mako

יעקב אילון- בחירות 2013
יעקב אילון
ב-mako ומחלקת האקטואליה בראשות יעקב אילון: דיווחים שוטפים וסיקור ממספר מוקדים לאורך היום, מכל המטות, מועדת הבחירות המרכזית וכמובן מאולפן הבחירות בנווה אילן.

עם פרסום תוצאות המדגם יעלה רכיב מיוחד בעמוד הבית שיציג את "מדגם המדגמים" מכל ערוצי הטלוויזיה  והאינטרנט. כמו כן, במקביל למשדר המרכזי של חברת החדשות שיועבר בשידור חי וישיר, תצלם מצלמת חדשות 2 את המתרחש מאחורי הקלעים, והגולשים יוכלו להיחשף לשיחות עם הפוליטיקאים טרום כניסתם לשידור.

בטוויטר- אודי סגל ועמית סגל יעדכנו לאורך הלילה מה קורה מאחורי הקלעים של המשדר במטות השונים שיתפרסמו בלייב בעמוד הבית של mako. 

עוד באתר, הממשק האינטראקטיבי שיכול לעזור למתלבטים עד הרגע האחרון להחליט למי להצביע,  פעילות מיוחדת לגולשים באינסטגרם של בחירות 2013 שיעלה תמונות נבחרות של הגולשים שצילמו את עצמם לפני ואחרי ההצבעה.