סידני סוויני היא ללא ספק אחת השחקניות הכי רותחות בהוליווד בשנים האחרונות. אחרי תפקידים זכורים בסדרות "אופוריה" ו"הלוטוס הלבן", בסרט "רק לא אתה" שהפך ללהיט וגם ב"מאדאם ווב" שהתרסק בקופות, כבשה הכוכבת יעד נוסף כשהנחתה אתמול (שבת) לראשונה בקריירה את "סאטרדיי נייט לייב".

"קוראים לי סידני סוויני ויכול להיות שראיתם אותי ב'רק לא אתה' או ב'אופוריה', בטוח שלא ראיתם אותי ב'מאדאם ווב', ויש לי סרט חדש בשם 'טהורה' שבו אני משחקת נזירה, שזה ליהוק מושלם", התבדחה השחקנית בת ה-26 במונולוג הפתיחה. "אבל הערב אני נרגשת שכולם יכירו את סידני האמיתית. אני מרגישה שאנשים רואים אותי כאישה בטלוויזיה שצורחת, בוכה ועושה סקס – לפעמים במקביל", צחקה השחקנית.

בהמשך התייחסה לחלק מהדברים שהיא ראתה על עצמה ברשת. "בשבוע שעבר מישהי הפכה לוויראלית כי היא טענה שהיא התזונאית שלי. מעולם לא פגשתי אותה וגם מעולם לא הייתה לי תזונאית. אני בכושר כי אני רצה, נמנעת מסוכר ולוקחת אוזמפיק" (תרופה לסוכרת, שבארה"ב הפכה לפופולרית גם לירידה במשקל).

לסיום התייחסה סוויני ל"שמועה הכי מטורפת" לטענתה: רומן בינה לבין גלן פאוול, שכיכב לצדה ב"רק לא אתה". "זה כמובן לא נכון. אני והארוס שלי הפקנו את הסרט יחד, והוא היה שם לאורך כל הצילומים. אני רוצה שכולם יידעו שהוא גבר החלומות שלי ושאנחנו עדיין ביחד וחזקים יותר מאי-פעם. הוא אפילו הגיע כדי לתמוך בי – אפשר לכוון את המצלמה אליו?", אמרה הכוכבת, רגע לפני שהמצלמה עברה להראות בקהל את פאוול בכבודו בעצמו, לקול תשואות הקהל. "זה לא הארוס שלי! הוא בחדר ההלבשה ויש לנו תוכנית מעולה בשבילכם", סיכמה.