אחת מההנאות הגדולות שלנו בחיים היא כנראה גם אחד הסיוטים הגדולים - וזה לגלות שאנחנו כבר מה זה לא ילדים יותר. אבל צרת רבים חצי נחמה, אז הצטרפו אלינו לטיול במורד שביל הזיכרונות. זוכרים את הפרסומת האהובה לפרפר? השנה הייתה שנת 1996, אתם הייתם ילדים רכים וזבי חוטם שפרסומת לבמבה תגרום להם להתרוצץ בכל הבית ולצווח "הוא הכי טוב בעולם/ אוהבים אותו כולם/ החטיף הכי נחמד/ פר-פר פר-פר" עד שאמא תנסה לסתום להם אותו עם חטיף בוטנים (ולקוות שתמותו מהתקף אלרגיה).

אפשר לנחש שעד עכשיו כבר נזכרתם בפרסומת הקאלט המדוברת ובחבורת הילדים שהופיעה בה, אך האם אתם זוכרים מי כוכב הפופ המצליח שהיווה את הצלע הגברית ברביעיה החמודה שלהם? כנראה שלא, אבל הנה כמה רמזים: הוא היום אחד הזמרים הכי פופולריים בישראל, הספיק לחמם כוכבים בינלאומיים כמו בריטני ספירס ואפילו פרץ בקריירת המשחק שלו לא הרבה אחרי ההופעה בפרסומת הזאת. 

קשה לנו להאמין שטרם הצלחתם לעלות על התשובה, אבל למקרה ואתם באמת קצת איטיים על הבוקר - קבלו הצצה לפרסומת:  

כן, חברים, אתם לא מתבלבלים - זה אליעד נחום, שמוכיח שכשיש לך סטאר קוואליטי אמיתי - זה בכלל לא משנה בן כמה אתה. כזכור, כשנה לאחר הפרסומת, בשנת 1997, נחום הפך לשם מוכר בכל בית עם פריצתו בסדרה המצליחה "שמש" לצד צביקה הדר בתפקיד בר, שם הופיע במשך שש עונות. רק לאחר יותר מעשור הוא חזר לחיינו בענק כזמר, כשהוציא את הסינגלים "מקלט" ו"סימן", וכמובן "מתוק כשמרלי" - אחד השירים המצליחים והבולטים של 2015, והופעות חימום של כוכבים כמו שון פול, סיה, מייג'ור לייזר וגם בריטני ספירס. אז האם אתה באמת יכול להיות גם הכי טוב בעולם וגם אהוב על ידי כלום מבלי להיות פרפר? נחום מוכיח שכן, ואנחנו נוטים להסכים.

אליעד נחום מגיע ל״רק רוצים לרקוד״2 (צילום: רק רוצים לרקוד, קשת)
אוהבים אותו כולם. נחום | צילום: רק רוצים לרקוד, קשת

mako תרבות בפייסבוק