היי ביצ'ס, רוצים להרגיש זקנים? כי אספנו לכם עשרה דברים שקרו בדיוק לפני עשור, וכשתראו אותם, כנראה לא תסכימו לצאת מהבית מרוב בגרות. אלה הדברים שקרו בתרבות ביולי 2008:

 1. "I kissed a girl" של קייטי פרי הושק, שבר את כל מצעדי הלהיטים, נכנס ללבבות ולא יצא מאז (האשטאג לאבאמתלסבית). 2. ואם בסינגלים עסקינן, משה מלצר חולון ומרינה קבישר, אז בוגרי "הישרדות" טריים, הוציאו דואט מז'אנר פופ-ים-תיכוני בשם "מתוק כמו שוקולד". אל תרגישו רע אם אתם לא זוכרים, אבל בעצם תרגישו רע מאוד כי מדובר בשיר מדהים: 3. אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט שהיו אז עדיין יחד, הביאו לעולם את התאומים נוקס ו-ויויאן.
  Getty Images
  קורנים - ג'ולי ופיט | צילום: Gareth Cattermole; GettyImages IL


 4. "מד מן" חזרה בעונה שנייה, כי למה לא לקחת את הקיץ ולהפוך אותו למדכא? 5. "האביר האפל" בכיכובו של הית' לדג'ר ז"ל יצא לאקרנים, פוצץ לנו את המח, והפך את הג'וקר לתחפושת הכי מאוסה בהיסטוריה של פורים. 6. גם "איים אבודים" עלה בבתי הקולנוע בארץ, והפך לאחד מעשרת שוברי הקופות בארץ באותה שנה. זו גם הפעם אחרונה שראינו את אושרי כהן מגולח. 7. נינט טייב נפרדה מהתספורת האייקונית הזאת, והלחימה תוספות שיער.


 8. האחים ג'ונאס הופיעו לראשונה על הקאבר של הרולינג סטון, במקביל לגל שמועות היסטרי על רומן בין סלינה גומז וניק ג'ונאס. רק נזכיר מזכירים שדובר אז בילדה בת 15.
  האחים ג'ונאס על שער הרולינג סטון
  לארדים. האחים ג'ונאס על שער הרולינג סטון | צילום: צילום מסך מתוך rollingstone.com


 9. "היפה והחנון", גרסת הלוקאל, עלתה לראשונה בערוץ 10. געגועינו לזוכי העונה רוקסן ונמרוד, שהפכו לזוג גם בחיים האמיתיים.
  היפה והחנון - נמרוד ורוקסן
  זוכרים אותם? נמרוד ורוקסן, זוכי העונה הראשונה של "היפה והחנון" | צילום: יוסי צבקר


 10. קים קרדשיאן נראתה כך. כל מילה נוספת - מיותרת.
  בת כמה קים קרדשיאן בתמונה?
  אז והיום. קווין K בגיל 27 (משמאל) | צילום: יחסי ציבור