בין כל הברכות וההקדשות לכבוד יום האם שמציפות את הפיד בימים האחרונים, מסתתרים גם כמה סיפורים וסודות שנחשפים כבדרך אגב. אחרי שאנג'לינה ג'ולי סיפרה על הבגידה של אביה באמה, מגיע תורה של טלולה וויליס, בתם הקטנה של דמי מור וברוס וויליס, שחושפת: אני ואמא שלי לא דיברנו במשך כ-3 שנים.

בפוסט שהעלתה, לצד תמונה משותפת שלה עם מור, וויליס ציינה כי יום האם הפך למועד קשה במיוחד עבורה בשנים שהשתיים חיו בנתק. "אני לא דיברתי עם אמא שלי במשך כמעט 3 שנים", כתבה וויליס, "ובמהלך הזמן המרוסק ההוא, היום הזה היה הופך אותי מאוסף של חתיכות לאבק של ממש". ווייליס סיפרה כי "אני זוכרת את עצמי נוסעת בבכי לעבודה ושומעת ברדיו המלצות שמחות על 'איזה בושם אמא שלך הכי תאהב'. אני פירשתי את היום החגיגי הזה כחוסר רגישות כלפי הכאב שלי והסיפור שלי".

אז מה בדיוק קרה בין וויליס למור? בראיון מהשנה שעברה לתכנית "Red Table Talk", סיפקה וויליס כמה פרטים אודות הנתק בינה לבין אמה, והסבירה כי הגורם העיקרי לכך היו נישואיה של מור לאשטון קוצ'ר, בין השנים 2005 ל-2013. "מצפייה בהתנהגות שלה באותן שנים - כי כולם כבר עזבו את הבית ורק אני עוד גרתי שם - הרגשתי ששכחו אותי, פיתחתי ותחזקתי נרטיב בו היא בכלל לא אוהבת אותי", סיפרה וויליס, "ובאמת האמנתי לזה. באותו רגע, את פגועה ולא יכולה להבין איך מישהו שאוהב אותך ינהג בך ככה ויבחר אחרים על פנייך". 

באותו ראיון, וויליס ואחיותיה אף סיפרו על ההתמודדות שלהן עם אמן כשזו התמכרה לסמים: "זה היה כאילו מפלצת הגיעה", תיארה טלולה, "אני זוכרת שהרגשתי חרדה בכל הגוף כשהבחנתי בעיניים שלה, או בדרך שהיא דיברה. היא הייתה הרבה יותר חמה אלי כשהיא לא הייתה פיכחת. היו רגעים בהם כעסתי עליה. אני זוכרת שהתעצבנתי והתנהגתי אליה כאילו היא ילדה, גם דיברתי אליה כמו אל ילדה. זו לא הייתה האמא שהכרתי"

למזלן של מור ו-וויליס, המצב אותו הבת מתארת כבר לא רלוונטי היום. "הסיפור שלי השתנה", כתבה הבת בפוסט שהעלתה, "דרך מטמורפוזה של התבוננות פנימית ויכולת לסלוח, 3 שנים לא הפכו לנצח. ההודיה שלי לאמת הזו מעולם לא איבדה מכוחה". "אני חוגגת את כל מה שאת ואת כל מה שאת מלמדת אותי", הוסיפה וויליס בפנייה למור, "אני עדה למשמעות של היום הזה עבורך ועבור המקום שבאת ממנו (...) אני אוהבת אותך". 

האם והבת לא רק מטפחות קשר טוב בהרבה בימים אלה, אלא גם בילו את הסגר הקורונה תחת אותה קורת גג. וויליס ומור שוהות יחד בבידוד באיידהו מאז אמצע חודש מרץ - והן ממש לא לבד. השתיים חיות בימים אלה יחד עם שתי אחיותיה הגדולות של טלולה, רומר וסקאוט, כמו גם עם אביה והגרוש של מור, ברוס וויליס. זוגתו השנייה של וויליס, אמה, הצטרפה לאחרונה גם היא לאותו בית, יחד עם בנותיהם מייבל ואוולין.

בתור בת לשני שחקני ענק, וויליס לא זרה למצלמות גם היא. מלבד היותה דוגמנית, טלולה גם שיחקה בצעירותה בסרט "The Whole Ten Years", בו כיכב אביה ברוס. אחותה הגדולה, רומר, השתתפה גם היא בלא מעט סרטים וסדרות ("אימפריה", "90210", "היו זמנים בהוליווד") בעוד האחות האמצעית סקאוט שימשה כמעצבת תלבושות בסרט "ממלכת אור הירח".

View this post on Instagram

Channeling love and strength to every mother to be, tired mamas, step moms, and mamas who’ve lost something precious. I’m sending it to anyone who struggles to celebrate a day when it reminds them of a loss. I didn’t talk to my mom for almost 3 years and during that shattered time this day would transport me from fragmented pieces to absolute dust. I remember tearing up driving to work upon hearing a radio ad that cheerily recommend which ‘perfume Mom would absolutely adore’. I digested the entire celebratory nature of the day as an insensitive slight to MY pain and MY story. However, my story changed. Through a metamorphosis of inward self reflection and a malleability to forgive, 3 years did not stretch to forever. The gratitude of that truth has never lost its potency. I am magnetically transfixed by my mother, if you know me personally you know the magnitude of her presence in my life. I often wonder what kind of connection could be formed were I to meet the 26 year old Demi. I think we’d have a lot of laughter. The kind where you are silent and doubled over and gasping for a sliver of air. The here and now is a day that started with a running hug to my maternal deity and a sloppy cheek kiss. I revel in all that you are @demimoore and all that you continue to teach me. I witness what this day means for you, and where you came from. Every nook and cranny of you is worthy and gilded. I love you eternally your baby, tallulah belle

A post shared by tallulah (@buuski) on