ניקול קידמן היא הרבה דברים, אבל יש דבר אחד שהיא בהחלט לא: פראיירית. במסגרת סיבוב היח"צ לקידום סרטה החדש, "להיות הזוג ריקרדו", התראיינה השחקנית בת ה-54 לאתר הגרדיאן – וגינתה את המראיינת על שאלה "סקסיסטית" ששאלה אותה.

קידמן שוחחה עם המראיינת, אווה וייסמן, על הדמות של לוסיל בול אותה היא מגלמת בסרט. וייסמן שאלה את השחקנית על הזוגיות המורכבת של בול עם דסי ארנז (שהיו בזוגיות עשרים שנה, עד שהתגרשו). קידמן ענתה כי "הסרט הזה אומר שאתה יכול לייצר זוגיות יוצאת מגדר הרגיל שתשגשג ושתשאיר כמה שרידים שישארו לנצח. כן, זה ממש מהמם. אתה לא יכול לגרום לאנשים להתנהג איך שאתה רוצה שהם יתנהגו, ולפעמים אתה הולך להתאהב במי שלא עומד להיות האדם שאתה מבלה איתו את שארית חייך. ואני חושבת שקל מאוד להזדהות עם זה".

בתגובה לכך, שאלה המראיינת את השחקנית האם היא רומזת על נישואיה הקודמים לשחקן טום קרוז. בשלב הזה המראיינת מתארת כי קידמן "נחנקה קצת". "אלוהים, לא, לא. ממש לא. לא", השיבה. "אני מתכוונת, זה, בכנות, לפני כל כך הרבה זמן שזה בכלל לא במשוואה. אז לא", המשיכה השחקנית. בשלב הזה בשיחה מתואר כי קידמן "עצבנית". "ואני מבקשת שלא למסגר אותי בצורה הזאת. זה מרגיש לי כמעט סקסיסטי, כי אני לא בטוחה שמישהו יגיד את זה לגבר. ובנקודה מסוימת, אני אומרת, 'תנו לי את החיים שלי בזכות עצמם'".

ניקול קידמן וטום קרוז | getty images (צילום: Vinnie Zuffante, getty images)
ניקול קידמן וטום קרוז, אי אז | צילום: Vinnie Zuffante, getty images

קידמן וקרוז נישאו בשנת 1990 ונפרדו 11 שנים מאוחר יותר, בשנת 2001 – כלומר לפני שני עשורים בדיוק. הרבה מים עברו בנהר מאז. ב-2006 נישאה קידמן למוזיקאי קית' אורבן והשניים ביחד עד היום. כשהתמונות הראשונות של קידמן בתפקיד בול פורסמו, המעריצים כעסו על הבחירה, וטענו כי השחקנית לא נראית כמו בול וכי אין לה את היכולות הקומיות הנדרשות לתפקיד שכזה. בתה של בול, לוסי ארנז, הגיבה על הבחירה בסרטון בעמוד האינסטגרם שלה והודתה כי היא שמחה על הבחירה, ועל כך שלא הפכו את קידמן להיראות בדיוק כמו בול. "היא נראית יפהפיה", הודתה הבת, "תודה לאל שהם לא עשו אותן כפילות, לא הייתי יכולה לעמוד בזה".