העיבוד הטלוויזיוני לספר "אנשים נורמלים" שעלה השנה בהולו היה סוג של להיט שעבר מתחת לרדאר. הוא לא הגיע לנתונים המספריים או להייפ אליו הגיעו סדרות נטפליקסיות אחרות כמו "גמביט המלכה" או "אמילי בפריז", אבל בשקט בשקט, הוא הפך לחביב במיוחד על הקהל: עם סצנות סקס רותחות, עיצוב מינימליסטי אך מוקפד ורגשות אנושיים שמבעבעים מתחת לפני השטח, הסדרה הפכה להיות סוד גלוי לאוהבי הז'אנר.

הכוכבים של "אנשים נורמלים", דייזי אדגר-ג'ונס ופול מסקל, סומנו מהר מאוד בתור שמות שכדאי לשים לב אליהם בשנים הקרובות, ועכשיו - מסקל כבר ממקסם את הפוטנציאל ונחשף כי הוא לוהק לסרט חדש ומבטיח. השחקן האירי בן ה-24 הופיע בעיקר בתיאטרון לפני תפקידו ב"אנשים נורמלים" ועדיין נמצא בשלביה הראשוניים של הקריירה שלו, אבל הוא כבר קיבל תפקיד בעיבוד ספרותי נחשב נוסף: השחקן יככב בעיבוד הקולנועי לספר "הבת האפלה" של הסופרת אלנה פרנטה, שכתבה גם ספר נוסף שזכה לעיבוד טלוויזיוני מצליח, "החברה הגאונה". 

הצילומים לסרט המדובר הסתיימו בספטמבר האחרון, ומאז מסקל עדיין עובד קשה - וכבר המשיך לצילומי סרט באוסטרליה ששמו עדיין לא ידוע. "הבת האפלה" עובד לתסריט ובוים על ידי השחקנית מגי ג'ילנהול, ומלבד מסקל מככבים בו גם דקוטה ג'ונסון, פיטר סקארסגרד (בן זוגה של ג'ילנהול), אד האריס והשחקנית המוערכת אוליביה קולמן ("הכתר", "ברודצ'רץ'"). "היא בן אדם מדהים", סיפר מסקל על קולמן האייקונית. "היא הטובה שבטובים. כן, יש הרבה רגעי 'לצבוט את עצמך' כשאתה עובד עם שמות כאלה". 

באשר לצילומים תחת מגבלות המגפה העולמית, מסקל אמר שזה "מחיר קטן לשלם" כדי לקחת חלק בהפקה והוסיף: "אפשר לשים עלי עשר מסכות ואני אהיה בסדר גמור. אני רוצה לעבוד ולעבוד באופן בטוח. אני ממש מצפה להזדמנות לחזור לתיאטרון, ללכת לקולנוע ולהרגיש שאני בטוח. זה נשמע כל כך בסיסי, אבל אני ממש מצפה לתקופה שבה אנשים לא ירגישו כל הזמן שהבריאות שלהם בסכנה. אני חושב שזה דבר גדול מאוד, וקשה לדבר על כל דבר חוץ ממנו".