שמענו על כוכבים שמוציאים מיליוני דולרים על אביזרים לחיות המחמד שלהם, שמענו על כאלו שדורשים שהן יטוסו לצדם במחלקה ראשונה, אבל מסירות כזו טרם ראינו: בראיון שערכה לאחרונה ברברה סטרייסנד עם מגזין וריאטי הוא הודתה בפה מלא ששילמה כדי לשכפל את הכלבה האהובה עליה לפני שמתה.

מתברר שכלבת הקוטון דה טוליאר של סטרייסנד, שענתה לשם סמנת'ה, החלה להראות סימני גסיסה במהלך השנה שעברה בעודה בת 14, אז סטרייסנד נקטה בצעדי מניעה כדי שלא תאלץ להיפרד ממנה. באמצעות תאים שנלקחו מהפה והמהקיבה של הכלבה, היא שילמה כדי ליצור שיבוט נוסף של סמנת'ה. מדובר בתהליך שעולה בין 25 ל-100 אלף דולר, ומתבצע במעבדות גנטיקה מיוחדות ברחבי ארה"ב.

אלא שהתהליך היה כנראה מוצלח מדי, שכן סטרייסנד התבשרה שתקבל במקומה של סמנת'ה לא כלבה אחת אלא שתיים. "יש להן אישיות נפרדת לחלוטין", טענה בראיון. "אבל אני מחכה שהן יגדלו כדי שאוכל לראות אם יש להן את העיניים החומות של סמנת'ה ואת הרצינות". כדי להבדיל ביניהן, היא אפילו הלבישה אותן בשני צבעים שונים – אדום ולבנדר – וזה מה שבסופו של דבר הביא אותה לקרוא להן "מיס סקארלט" ו"מיס ויולט".

במהלך הראיון התברר שלסטרייסנד יש גם (קצת) חוש הומור לגבי כל העניין הזה, כשביקשה להצטלם לכתבה עם הכלבות שלה, אז היא ביקשה "הכניסו את המשובטים" (כפרפרזה על האמרה Send in the Clowns). כמו כן, בתמונה של הכלבות שהעלתה ברברה לאינסטגרם היא הוסיפה את הכתובית "Basket of adorables", כפרפרזה לאימרה המפורסמת של הילרי קלינטון שתיארה את בוחרי טראמפ כ"Basket of deplorables".

ויש גם טוויסט נוסף בסיפור: בזמן שסטרייסנד בת ה-75 חיכתה לזוג הכלבות שהזמינה גנטית, היא התאהבה בכלבה נוספת, שאפילו הייתה קרובת משפחה של סמנת'ה, אז היא אימצה אותה. באופן הולם, הכלבה נקראה "פאני גירל" (מצחיקונת), על שם הסרט המפורסם מ-1968 בו השתתפה סטרייסנד. אלא שברברה כנראה חשבה שזה יותר מדי אובייס, אז היא שינתה את השם של הכלבה ל"מיס פאני", שזה כזכור היה הכינוי של דמותה בסרט, פאני ברייס, שהוענק לה על ידי הספר שלה.

Our new basket of adorables

A post shared by Barbra Streisand (@barbrastreisand) on

Happy New Year from my three girls... Pink, Blue & Violet.

A post shared by Barbra Streisand (@barbrastreisand) on