ג'ניפר אניסטון נמצאת בימים אלה בתחילתו של מסע יחסי ציבור לקידום הסדרה החדשה שלה באפל טיוי פלוס, "The Morning Show", אשר החזירה אותה למסך הקטן לראשונה מאז ש"חברים" הסתיימה לפני כ-15 שנים. וזו כנראה הסיבה שהיא מוצאת לנכון לפתוח פה על המדיום ה"ישן" שלה, הקולנוע, וספציפית על הסרטים שהכי מצליחים בו, בדומה לבמאי מרטין סקורסזה שעשה זאת רק בשבוע שעבר.

אניסטון התראיינה השבוע למגזין וריאטי ולא התביישה לחלוק את דעתה על הז'אנר הקולנועי של ימינו: "את רואה מה זמין שם בחוץ בימים אלה, וזה פשוט משפיל ומשפיל", אמרה. "במיוחד במונחים של סרטי מארוול הגדולים, או דברים שלא מבקשים ממני לעשות, או דברים שגם אין לי עניין לעשות משום שזה אומר לחיות בתוך מסך ירוק".

View this post on Instagram

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on

בנוסף טענה אניסטון שהעסק "השתנה המון": "אני חושבת שאנחנו נשמח להחזיר את העידן של מג ריאן", אמרה, "אני פשוט חושבת שזה יהיה נחמד ללכת לאולם קולנוע ולשבת בנוחות. אני חושבת שאנחנו צריכים תחייה מחדש (של הקולנוע). בואו נחזיר את 'תנאים של חיבה', 'השמים יכולים לחכות', 'פרנקנשטיין הצעיר', 'אוכפים לוהטים', 'דירה לשניים'".

כמו כן התייחסה לעידן הסטרימינג וציינה שהיא בהלם מהמצב כיום: "לא ראיתי את זה בא. אני זוכרת שלא הבנתי מה זה לעזאזל סטרימינג, והם הסבירו לי ש'זה זמין כל הזמן'. אז לפתוח את הטלוויזיה בימי חמישי בשמונה בערב זה כבר לא משהו שקורה? או ללכת לשירותים בהפסקת הפרסומות בזמן שמישהו צועק 'זה חזר!', זה לא קורה יותר? זה די עצוב".

מעבר לכך חלקה אניסטון כמה סיפורים על הארווי וינסטין, וסיפרה כי אמנם לא ניסה להטריד אותה ישירות, אבל היו כמה מקרים בהם הוא הפגין גסות רוח וביריונות: "אני זוכרת שכשאשתו לשעבר ג'ורג'ינה השיקה ליין בגדים, הוא הגיע לבקר אותי בלונדון בזמן שצילמנו את 'מחיר הבגידה' ואמר לי 'אוקיי, אז אני רוצה שתלבשי את אחד הבגדים לפרמיירה'. עיינתי בקטלוג ובזמנו זה לא מה שזה היה היום, זה לא היה בשבילי. הוא אמר 'את חייבת ללבוש את השמלה הזו' והתעקשתי 'לא, לא אלבש את השמלה'".