בימים אלה, סיינה מילר מקדמת את סרטה החדש "Wander Darkly" בו היא מככבת לצדו של דייגו לונה, ובעוד הסרט עצמו אמנם נראה מעניין ומעורר מחשבה - מילר חושפת בראיונות הקידום פרטים על חייה האישיים, שהם, ובכן, מעניינים לא פחות. כשחקנית מנוסה, היא יודעת טוב מאוד איך לשחק את המשחק - ובראיון חדש איתה היא מנדבת אינפורמציה בנושא צהוב ועסיסי במיוחד: מערכת היחסים הסבוכה שלה עם ג'וד לאו, ובעיקר הבגידה שלו בה, עם לא אחרת מהאומנת של ילדיו.

מדובר באנקדוטה בת חמש עשרה שנה, אז עבור מי ששכח - הנה תקציר הדברים: לאו ומילר נפגשו בסוף שנת 2003 בצילומי הסרט "אלפי",כשלאו היה שקוע בהליכי גירושים מאשתו ואם שלושת ילדיו, השחקנית סיידי פרוסט. ב-2004 השניים כבר הודיעו על אירוסים, אבל השמחה הגדולה לא החזיקה לזמן ממושך במיוחד - כאשר ב-2005 נחשף הרומן בין לאו לאומנת. בזמנו, השחקן יצא בהודעה לתקשורת עם התנצלות פומבית בפני מילר והשניים נשארו יחד עוד כשנה וחצי עד שנפרדו בסוף 2006. למרות השערורייה של אז, ב-2009 הם התקמבקו כששניהם הופיעו בברודוויי בהצגות נפרדות. ב-2011 השניים נפרדו שוב, והפעם באופן סופי.

בשנת 2005, לפני עידן הרשתות החברתיות, עדיין לא היו לנו מקרים נוסח קלואי קרדשיאן-טריסטן תומפסון של סלבס שמדברים בפתיחות ברשתות החברתיות על בגידות. אבל הנסיבות של אותה בגידה - סיינה הייתה שחקנית עולה, מדוברת ויפהפייה בת 23, והאישה שלאו ניהל איתה רומן הייתה למעשה עובדת שלו - הפכו אותה למדוברת במיוחד. המקרה הזה הפך לאבן דרך בהיסטוריה של התרבות הפופולרית, עד כדי כך שאפשר לראות את לורליי גילמור משתמשת בצמד המילים "ג'וד לאו" כפועל יותר מפעם אחת ב"בנות גילמור", כשהיא הופכת את סיפור הבגידה לבדיחה - כמו שקורה לא פעם עם הדרמות הפרטיות של הכוכבים. 

עכשיו, 15 שנה אחרי, מילר סוף סוף מדברת על אותה התקופה בראיון למגזין Daily Beast. "זה היה אחד הרגעים המאתגרים ביותר שאי פעם חוויתי, בגלל שעם שברון הלב הפומבי הזה הייתי צריכה לא רק לצאת כל לילה מהמיטה, אלא להופיע מול 800 איש, שזה הדבר האחרון שרציתי לעשות", סיפרה השחקנית, כשהיא מתייחסת להופעתה במחזה שכיכבה בו באותה התקופה. "זה היה ממש קשה, ובנוסף להכל - זו הייתה תקופת השיא של טירוף צלמי הפפראצי ובלונדון, איפה שהופעתי, הייתה ממש מגפה של התנהגות רעה מצדם. הם ידעו איפה אני נמצאת בכל ערב". מילר הוסיפה שהתקופה ההיא הייתה כל כך קשה עבורה, עד כדי כך שהיא בקושי זוכרת פרטים ממנה: "יש שישה שבועות שלמים שאין לי שום זיכרון מהם. אנשים באו לראות אותי בהצגה ואמרו שהלכנו אחר כך לארוחת ערב, ואני לא זוכרת. הייתי ממש בשוק. הייתי רק בת 23. אבל אם את עוברת משהו כזה, את מרגישה שאת יכולה לעבור כל דבר".