כשהסרט "ג'ומנג'י" יצא ב-1995 הוא הפך במהרה לאחד הסרטים הרווחיים ביותר של אותה השנה ולאהוב מאוד על ידי הצופים, ואפילו זכה בשנים האחרונות לסרטי המשך. בעוד התוצאה הסופית מרשימה, הדרך לשם לא הייתה פשוטה, בעיקר מכיוון ש"ג'ומנג'י" כלל קאסט של ילדים שחקנים, מה שאוטומטית מגביל את השעות על הסט.

בראדלי פירס, אחד מכוכבי הסרט שהיה בן 13 בשנה שהוא יצא, סיפר בראיון חדש לרדיו CBC LIsten על התנאים על הסט ואיך המפיקים ניסו לסחוט מהילדים יותר זמן על הסט ממה שהחוק איפשר להם, על מנת לחסוך בכסף. מי שעמד מול המפיקים, הוא מסביר, היה כוכב הסרט רובין וויליאמס, שהלך לעולמו ב-2014. 

"צילמנו את סצנת המונסון ואני חושב שזה היה היום השביעי או השמיני בתוך מיכל גשם. היינו כולנו בחליפות צלילה, אבל לבלות שמונה שעות בתוך המים היה מתיש", הוא סיפר. "כשכבר הגענו לסוף היום המפיקים ניגשו להורים שלנו ואמרו 'מותר לנו לצלם רק עוד חצי שעה, אבל יש סיכוי שנמשיך עוד קצת רק כדי לסיים?'". פירס הוסיף שזו הייתה בקשה שגרתית, ושוויליאמס היה זה שהגן על הקולגות הצעירות שלו. 

"רובין שמע את השיחות האלה ולקח את הבמאי והמפיקים הצדה ואמר להם 'אין שום סיכוי שאנחנו עובדים שעות נוספות. אתם הולכים לתת לכולם לצאת מהבריכה עכשיו ואנחנו נחזור בשבוע הבא'", סיפר פירס. "עם כל הכסף שזה היה עולה להם, אף אחד לא היה עומד לצדנו כמוהו. בנוסף לזה שהוא היה חם ונדיב ומתחשב, הוא גם מאוד גונן על כולנו. הוא היה זה שהיה אומר בסוף היום 'סיימנו, זמן ללכת הביתה'".