כשהנסיך הארי ומייגן מרקל הגיעו לבכורה הבריטית של הסרט "מלך האריות" בלונדון ביולי האחרון, התמקדנו בדבר אחד בלבד - המפגש בין בית המלוכה הבריטי לבית המלוכה האמריקאי. כלומר, ביונסה וג'יי זי. עכשיו, אחרי שנודע שזוג הדוכסים מסאסקס חותכים מבית המלוכה ועומדים לצאת לדרך חדשה שתכלול עצמאות כלכלית, אותו מפגש ביולי הפך להיות זניח לעומת מה שקרה על השטיח האדום ממש לצדם של בני הזוג קרטר-נואלס. 

ממש אחרי ההודעה הדרמטית של מייגן והארי, נודע שמייגן כבר חתמה על חוזה עם חברת דיסני, ותדבב דמות בסרט עתידי של החברה. עוד לא ברור באיזה פרויקט מדובר בדיוק, אבל מה שכבר ידוע הוא שמייגן תשתתף בו תמורת תרומה עבור ארגון צדקה שדואג לאוכלוסיית הפילים העולמית, שתעניק דיסני. גם סכום התרומה לא נחשף.

כעת, בסרטון שצץ מחדש מהשטיח האדום של בכורת "מלך האריות" בלונדון, נראה שהארי דאג כבר אז לסדר למייגן את הג'וב העתידי. בסרטון, מייגן נראית כשהיא מקשקשת עם ביונסה וג'יי זי, בעוד הארי מדבר עם בוב איגר, מנכ"ל דיסני. למרות שקשה לשמוע את תחלופת הדברים ביניהם, מקריאת שפתיים של השניים, ניתן להתרשם כי הארי אומר לאיגר: "אתה יודע שהיא עושה גם קריינות?". איגר מגיב בהפתעה והארי ממשיך: "ידעת את זה? אתה נראה מופתע. אבל כן, היא מאוד מעוניינת". איגר עונה לו: "בטח, נשמח לנסות". 

למרות שבסרטון עצמו איגר נראה קצת נבוך מכך שהארי מתקיל אותו על השטיח האדום כאילו היה סוכן הוליוודי שלא מודע לגבולות, במבחן התוצאה מרקל אכן צפויה לקריין עבור דיסני - ונראה שהפּיץ' עבד. מלבד העובדה שמדובר באינטראקציה מעט מביכה לצפייה, היא מרמזת על כך שהארי ומייגן היו להוטים כבר זמן מה לעזוב את בית המלוכה, ושהארי תומך מאוד בחזרה של אשתו לעולם הבידור והמשחק. ומי צריך סוכנות טאלנטים כשיש לך בן זוג שסוגר לך עבודות על השטיח האדום?