31 שנים עברו מאז שהסרט "הטורף" המקורי עלה לאקרנים בשנת 1987, ומאז כבר הספיקו להפיק לו שלושה סיקוולים ועוד שני ספין אופים של "הנוסע השמיני נגד הטורף". ובכל זאת, השחקן שהכי מזוהה עם הסאגה הזו (חוץ מהטורף כמובן) הוא ארנולד שוורצנגר, למרות שכיכב רק בראשון. כשחושבים "הטורף" חושבים "שוורצנגר" ואפילו במאי הגירסה החדשה, שיין בלאק ("איירון מן 3"), מודה שזה נכון, עד כדי כך שרצה לשלב אותו בסרט.

בשנת 2016 אמר שוורצנגר בראיון כי נפגש עם בלאק לצהריים כדי לדון בהשתתפותו בסרט ההמשך החדש המתוכנן ל"טורף", שבסופו של דבר הגיע למסכים רק החודש, כלומר כעבור שנתיים. כאמור, שום דבר לא יצא מזה כי שוורצנגר לא משתתף בגירסה החדשה, אבל כעת מתברר למה. בלאק עצמו שוחח עם אתר מדור הקולנוע של Yahoo, וכשנשאל לגבי העניין, הודה ש"היו כמה רעיונות איך לכלול אותו בסרט, בעיקר במערכה השלישית, אבל אני חושב שהאולפנים רצו משהו קצת טרי שלא מסתמך רק על הופעתו מחדש של ארנולד. הם היו פתוחים לרעיון שהוא יהיה בסרט, אבל בתפקיד קטן יותר".

"מבחינתי זה היה בסדר", המשיך בלאק, "אבל זה כן היווה בעיה מסוימת, כי כשאתה מתקשר לשוורצנגר אתה לא רוצה לומר: 'היי, יש לנו תפקיד קטן בשבילך אם אתה רוצה'. הביך אותי לשאול אותו כזה דבר". בלאק, מתברר, קרא את המפה באופן מדויק, כי כשאזר אומץ ובכל זאת שאל הוא קיבל משוורצנגר את התשובה הבאה: "ובכן, אם הייתי מופיע יותר - אז כן, אבל מה שאתה בעצם אומר פה הוא שאתה יוצר משהו חדש ורק רוצה לקבל את ברכתי". בלאק הנבוך אישר, ואז אמר לו שוורצנגר: "אז תראה, אני מאחל לך בהצלחה, אבל זה תפקיד קטן מדי בשבילי". בהתחשב בכך שהסרט האחרון שכיכב בו שוורצנגר, "שליחות קטלנית: ג'נסיס" נחשב ככישלון עד כדי כך שהסרט הבא בסדרה יתעלם מקיומו, אי אפשר ממש להאשים את אולפני פוקס בכך שלא רצו לבסס את "הטורף" החדש על שוורצנגר. בכל זאת, הבחור בן 71, ולא ממש פופולרי כפי שהיה לפני 30 שנה.