הסטנדאפיסט נאור ציון, שהורשע בתקיפת אזרח שלטענתו קילל אותו בעת שנתקל בו בקניון רמת אביב, דיבר היום לראשונה על התקיפה במהלך דיון בבית המשפט בשלב הטיעונים לעונש.

"הוא אמר לי: 'נאור ציון אני אזיין אותך'...לא הייתי צריך לעשות את מה שעשיתי. עשיתי עבירה ויכולתי לעשות זאת אחרת. לא הייתי צריך להתנהג  ולא משנה מה הנסיבות", הסביר ציון לשופט בית משפט השלום בתל אביב, שאול אבינור.

ציון ציין כי כאשר הוא וסנגורו הלכו לגישור הוא רצה להוכיח שאכן המתלונן קילל אותו אבל לבסוף החליט לקחת אחריות. "בלי שום קשר אני לוקח אחריות. חד משמעית. אני אומר שלא הייתי צריך לתת לו אגרופים...לא הייתי מתעמת אתו אם זה לא היה משהו קיצוני שהוא אמר. אני חד משמעית לוקח אחריות על מה שעשיתי והייתי הולך לטיפול גם ללא בית המשפט. אני מרגיש שאני צריך לנהל זאת אחרת בפעם הבאה זה יקרה בצורה אחראית וחכמה", הוסיף ציון.

כזכור, ציון תקף אדם שעמו התעמת בקניון רמת אביב בעת שזה אמר לו לטענתו: "נאור ציון אני אזיין אותך" ודברים נוספים נגד אימו. נגד ציון הוגש כתב אישום לבית משפט השלום בתל אביב ובאחרונה הורשע בעבירת תקיפה. במקביל, האזרח הגיש נגד ציון תביעת נזיקין לבית המשפט בסכום של 150 אלף שקלים.

במהלך הדיון התביעה דרשה להטיל על ציון עונש מאסר על תנאי ותשלום פיצוי למתלונן. התובעת ציינה כי לפני כארבע שנים ציון היה מעורב במקרה אלימות והתיק נסגר ללא הרשעה. לטענתה, במקרה זה מדובר בתקיפה מתמשכת ובהכאת המתלונן בראשו.

סנגורו של ציון, עו"ד אבי עמירם, טען כי מרשו הביע חרטה על מעשיו ושירות המבחן המליץ להטיל עליו עונש של עבודות שירות לטובת הציבור. כמו כן, הוא ביקש שלא לגזור עליו עונש מאסר על תנאי וטען כי מכתב האישום עצמו עולה שהמתלונן גידף את ציון והתגרה בו בתקופה שאימו הייתה מאושפזת בבית החולים ושימיה היו ספורים.

לדבריו, תסקיר שירות המבחן אודות ציון היה חיובי מאוד ויש לאמצו, מה עוד שהוא לקח אחריות מלאה על מעשיו. גזר הדין יינתן בחודש הבא.