מלונדון לישראל: יותר מ-50 שנה לאחר שהפכו לאחד הצמדים המוזיקליים האהובים ביותר בעולם, המחזמר המצליח על סיימון וגרפונקל חוזר בחורף הקרוב לישראל. "הסיפור של סיימון וגרפונקל" ("The Simon & Garfunkel Story") מהווסט אנד הלונדוני יזניק את סיבוב ההופעות הישראלי שלו בחודש ינואר הקרוב, ויציג בתיאטרון גשר בתל אביב, תיאטרון ירושלים, אודיטוריום חיפה ואולם המופעים גן שמואל.

"הסיפור של סיימון וגרפונקל", שהגיע לסיבוב הופעות בישראל גם בשנת 2017, הוא הפקה חובקת עולם המבוססת על חייהם של חברי הצמד המצליח, ביחד ולחוד, בעודם מבססים את מעמדם בספרי ההיסטוריה ומשפיעים על יוצרים ומוזיקאים במשך עשרות שנים. כרטיסים לסיבוב ההופעות, שיימשך בין ה-31.1 ל-4.2, נמכרים בסכום של בין 250 ל-320 ש"ח. 

המחזמר "הסיפור של סיימון וגרפונקל" (צילום: Hamish Gill, יחסי ציבור)
עם כל הלהיטים. "הסיפור של סיימון וגרפונקל" | צילום: Hamish Gill, יחסי ציבור

המחזמר מספר את סיפורו של צמד הנערים מקווינס, ניו יורק, שהפכו ברבות השנים לאגדה מוסיקלית: מההתחלה הצנועה כצמד "טום וג'רי", דרך השירים והסיפורים שעיצבו אותם ואת שנות ה-60 וה-70, קריירות הסולו והאיחוד בסנטרל פארק בניו יורק. המחזמר, שמשלב הקרנות של קטעי ארכיון נדירים, מציג ביצועים חיים למיטב הקלאסיקות של הצמד, בהן "The Sound of Silence", "Bridge over Troubled Water", "The Boxer", "Cecilia" ורבות אחרות.