נראה כאילו רק לפני כמה ימים התבשרנו על הופעתה של גל גדות ב"סאטרדיי נייט לייב" - וכבר אנחנו מתקרבים בצעדי ענק ליום החשוב, שיתקיים בשבת הקרובה (7.10). השחקנית, שהפכה בשנה האחרונה לכוכבת ענק בעקבות הצלחת סרטה "וונדר וומן", תהיה לישראלית הראשונה שתנחה את תכנית המערכונים של NBC - מה שמגדיל אף יותר את חששותיה. "זה הולך להיות משוגע. אני מתה על התכנית הזאת", אמרה לפני מספר ימים גדות בראיון ל"92Y", "אבל החשש שלי הוא לדבר כמו מטומטמת". 

הכוכבת הודתה בראיון כי אחד מפחדיה הגדולים הוא הסתבכות עם המבטא והאילתור בשפה זרה. "אילתור, כן עשיתי את זה בעבר, אבל מעולם לא באמריקה ובערב יום שבת. אני בקושי מצליחה לומר 'סאטרדיי נייט לייב'", היא צחקה. "אני חושבת על המונולוג שלי ואני כזה, 'אהה, פשוט תגידי סאטרדיי נייט לייב'. אבל אני ממש מתרגשת".

מאז היא כבר החלה את החזרות שלה בניו יורק לקראת התכנית, אך כעת נודע ל-mako תרבות כי בעת ביקורה האחרון בישראל, שנערך עד לפני מספר ימים, הכוכבת עשתה שיעורי בית מבעוד מועד וערכה סבב פגישות חשאיות, שבמהלכו נפגשה עם כותבים ותסריטאים דוגמת העורך הראשי של "ארץ נהדרת" מולי שגב, ועם התסריטאים המצליחים אמיר בן סירה וליאור כפיר-רפאל (האחראים בין היתר על "מה זה השטויות האלה?", "בובה של לילה" ו"מועדון לילה"). 

מטרת הפגישות היתה לקבל מהשלושה - כולם בעלי מניות רבות בקומדיה הישראלית - רעיונות למערכונים ולמונולוגים ל"סאטרדיי נייט לייב". ראוי לציין שלתוכנית האמריקאית יש כמובן צוות ענק של תסריטאים שיכתבו עבור גדות. ועדיין, היה חשוב לה להגיע עם רעיונות וכיוונים משל עצמה, מה שמעיד רבות על המקצוענות והפרפקציוניזם של הישראלית הכי מפורסמת בעולם.

נכון, כוכבים גדולים ממנה כבר נפלו בעת מילוי התפקיד, אבל אנחנו דווקא חושבים שכשחקנית שכבר כבשה לא מעט לבבות ברחבי העולם והשתמשה בהצלחה בקלילות הישראלית הטיפוסית - גדות עוד תפתיע את כולם בענק. הפרק בו תנחה גל גדות את "סאטרדיי נייט לייב" ויופיע סם סמית ישודר ביום שבת הקרוב, 7 באוקטובר (ובהמשך יעלה לצפייה גם ב-yes).

mako תרבות בפייסבוק