האם התקופה הנוכחית היא התזמון הטוב ביותר לנפנף בפריבילגיה כלכלית? אם תשאלו את קיילי ג׳'ר ותיקי המעצבים שהיא רכשה לבתה סטורמי, התשובה היא שאין שום תזמון רע לנפנף בעושר, ומסתמן שגם טום קרוז חושב אותו הדבר.

השחקן חובב ההרפתקאות והפעלולים אולץ לאחרונה לעשות את הדבר השנוא עליו מכל (אנחנו משערים): לשבת בבית ולא לצנוח משום מגדל במשך כמה חודשים. אבל אתמול בשעות הצהריים, קרוז הפתיע את השחקנים במועדון הגולף ריצ'מונד שבאנגליה, כשהוא נחת בהליקופטר במגרש הגולף - וזאת כדי ליהנות מארוחת צהריים במקום. המבלים במקום הופתעו מהביקור, ואמרו שמגרש הגולף המדובר הוא לרוב מקום שקט ושלו, כך שהיה בלתי אפשרי לפספס את נחיתת המסוק שעוררה הרבה עניין במקום, וכמובן את הכוכב שיצא ממנו, למרות שקרוז היה מוסתר היטב במסכה וכובע מצחיה.

View this post on Instagram

A post shared by Tom Cruise (@tomcruiseconfidential) on

View this post on Instagram

A post shared by Tom Cruise (@tomcruiseconfidential) on

קרוז נמצא כרגע באנגליה לצילומי הסרטים השביעי והשמיני בסדרת "משימה בלתי אפשרית", שהפקתם חודשה לאחר שקיבלו אישור מהממשלה הבריטית להמשיך בצילומים, תחת הנחיות חדשות שמטרתן להגן על בריאות הצוות ממגפת הקורונה. קרוז עצמו דן בהגבלות ובלוגיסטיקה של הצילומים עם שר התרבות הבריטי אוליבר דאודן בשיחת וידאו, ודאודן צייץ על כך יחד עם הסבר על ההחלטה לחדש את ההפקות המצטלמות בבריטניה, על מנת לאושש את התעשייה המקומית, שמשפיעה על הכלכלה הבריטית ככלל.

כחלק מההגבלות החדשות, הממשלה הבריטית מאפשרת לצוותי צילום קטנים להגיע לאנגליה מבלי שיאלצו לשהות בבידוד במשך 14 יום מרגע ההגעה. יחד עם זאת, הם חייבים לשהות באותם חללים אחד עם השני במהלך תקופת הצילומים, על מנת שלא לסכן אף אחד מחוץ ל"בועה" שלהם, כפי שהבריטים קוראים לזה (בישראל פשוט היו קוראים לזה קפסולה).

בינואר, הודיע קרוז ששני סרטי "משימה בלתי אפשרית" צפויים לצאת בקיץ 2021 ובקיץ 2022, אבל מאז ההודעה הזאת הצילומים של הסרט השביעי כבר סבלו מעיכוב, כיוון שהצילומים אליו נערכו באיטליה בפברואר, והוקפאו מיידית בעקבות התפרצות נגיף הקורונה במדינה. למרות חידוש הצילומים המהיר יחסית - סרטים רבים, בהם גם הפקות עתירות תקציב ומרובות לוקיישנים, עדיין לא חזרו להצטלם - לא ברור כרגע אם הסרטים אכן יהיו מוכנים בזמן ויוכלו לצאת לבתי הקולנוע בתאריכים שקרוז הכריז עליהם. בינתיים, אם מישהו צריך טייק-אאוט ממועדון גולף מכובד באנגליה, אנחנו בטוחים שטום יוכל להוציא לשם מסוק ולהנחית את המשלוח אצלכם בבית, בדיוק כמו השליחים של וולט.