לוסי לו (צילום: Getty Images/Jemal Countess/Stringer)
באק טו בלאק? עוד נראה | צילום: Getty Images/Jemal Countess/Stringer

כנראה שהרבה זמן לא שמעתם את השם לוסי לו, אז למה שלא נזכיר לכם אותו? בשביל מה אנחנו מסתובבים עם תעודת עיתונאי בארנק? לו בת ה-49 שעבורנו הותירה חותם אישי עם תפקיד אורח קצרצר בתפקיד עצמה ב"סקס והעיר הגדולה", כנראה מוכרת לכם מפרויקטים גדולים שעשתה ב-20 שנותיה בהוליווד.

את תחילת הקריירה שלה היא חייבת לתפקיד המשובח של לינג ב"אלי מקביל" בסוף שנות ה-90, אבל ההמשך אפילו היה מוצלח יותר: "המלאכיות של צ'רלי", "קיל ביל", "להרוג את המזל" ובשש שנים האחרונות היא מגלמת את ד"ר ווטסון בסדרת הדרמה "אלמנטרי". 

בכולם השיער השחור והחלק שלה הולך לפניה אבל כנראה שעשרים שנה הספיקו ללו, שהגיעה אמש לטקס פרסי האובי (פרסים להצגות שעולות באוף ברודוויי), וסובבה ראשים עם לוק חדש ומפתיע - שיער בלונדיני. הסברים למייקאוברים היא לא ממש חילקה בנדיבות אבל כמו תמיד בהוליווד - מדובר במייקאובר לטובת תפקיד.

לוסי לו (צילום: Getty Images/Jemal Countess/Stringer)
תנהלי לנו את מועדון הדראג כל יום | צילום: Getty Images/Jemal Countess/Stringer

בימים אלו היא מצלמת את סרטה החדשה, "Stage Mother", שעוסק במנהלת מקהלה אדוקה שעוברת לסן פרנסיסקו כדי לנהל את מועדון הדראג של בנה המנוח. סביר שעבור העונה השביעית והאחרונה של "אלמנטרי" היא תיאלץ לחזור שוב לשחור וחבל - אחרי כל כך הרבה שנים כהות, תודו שהצבע החדש מרים לה את הוודג'.