לראשונה מאז שיצא מהארון כטרנסג'נדר לפני שלושה שבועות, השחקן אליוט פייג' העלה תמונה לאינסטגרם והודה למעריציו על התמיכה בו. פייג', שהיה מועמד לפרס האוסקר על תפקידו בג'ונו ומככב בימים אלה ב"אקדמיית המטרייה" של נטפליקס, יצא מהארון כחלק מקהילת הלהט"ב בשנת 2014, ובתחילת החודש הודיע לעוקביו כי הוא מעוניין שיפנו אליו בכינויי גוף גבריים ("הוא") או רבים ("הם").

"מעומק הלב שלי, תודה לכם", כתב פייג' בפוסט שהעלה אמש, "האהבה והתמיכה שלכם הן המתנה הכי גדולה עבורי. הישארו בטוחים, תהיו שם אחד בשביל השני". פייג' אף הפנה את עוקביו לשני ארגוני צדקה - אחד מעניק מתנות באופן אנונימי לילדים מהקהילה הטרנסית והשני מתחזק קו תמיכה טלפוני לחברי הקהילה - והציע להם לתרום לאחד מהם, "אם אתם יכולים". "נתראה ב-2021", הבטיח.

כמו בתחילת החודש, גם הפעם הפוסט של פייג' הוצף בתגובות תומכות של כוכבים רבים בהוליווד. "אהבה עצומה, ענקית, כלפייך אליוט", כתבה לו ג'ניפר גארנר, שכיכבה לצדו ב"ג'ונו", "מגיע לך את כל העולם, אליוט היקר", הוסיפה השחקנית והזמרת הצ'יליאנית דניאלה וגה, גם היא חלק מהקהילה הטרנסית. גם המעריצים לא נשארו אדישים, ואחת מהם כתבה: "אני כל כך גאה באליוט ובכל השאר שיצאו מהארון השנה! זה היה קשה לכולם ואני שמחה שכל כך הרבה אנשים היו יכולים להראות בגאווה את מי שהם באמת". 

בתחילת החודש, פייג' כתב לעוקביו כי "אני מרגיש בר מזל לכתוב את זה. להיות כאן. להגיע למקום הזה בחיים שלי". אני אסיר תודה בפני האנשים המדהימים שתמכו בי לאורך המסע הזה, אני לא יכול להסביר עד כמה זה משמעותי עבורי לאהוב סוף סוף את מי שאני, מספיק כדי לרדוף אחר הזהות האותנטית שלי", הוסיף, "תודה לכם על האומץ, על הנדיבות ועל העבודה הבלתי-נגמרת במטרה להפוך את העולם הזה למקום מכיל ורחום. אני אציע כל תמיכה אפשרית ואמשיך לשאוף לחברה שוויונית ואוהבת יותר".

View this post on Instagram

A post shared by @elliotpage