לא לעתים קרובות מזדמן לנו לכתוב משהו על תומס איאן ניקולס, כוכב "אמריקן פאי" והאיש עם הכי הרבה שמות פרטיים בהוליווד. ולא לעתים קרובות מזדמן לנו לכתוב על תמונה מתונה יחסית של טארה ריד, בה שתי העיניים שלה פונות קדימה והמבט שלה לא משדר טירוף.

אז רק דמיינו כמה מאושרים היינו מהאיחוד הלא צפוי של ויקי וקווין, הזוג הכי פושר וממוצע של "אמריקן פאי" - אלה שרק רצו לאבד את בתוליהם ביחד, בהסמכה ובאהבה בלי להידרדר לצעדים נואשים כמו לשכב עם חנוניות (כמו ג'ים) או, חלילה, עם נשים בנות יותר מ-25 (פינץ'). הריוניון הזה קרה במהלך אירוע של אתר הקולנוע IMDb כחלק מכנס קומיק קון בסן דייגו. טוב, איפה עוד יוכלו להיפגש שני האיי-ליסטים האלה אם לא באירוע זניח בכנס מעריצים, אליו ריד הגיעה כדי לקדם את הסרט *השישי* בסדרת "שארקנדו"? כן, כבר היו חמישה סרטים שלמים שעסקו בסופות טורנדו שסחפו כרישים מהים והטילו אותן אל ערי חוף, שם הם טורפים את התושבים.

ובזמן שטארה ריד עשתה לעצמה קריירה בתחום האוקיינוגרפיה, חשוב לציין שגם ניקולס המשיך לעבוד במרץ גם אחרי שפרש מתפקיד קווין בסרטי "אמריקן פאי". הוא אמנם לא משחק בשום דבר שצפיתם בו בעצמכם, אבל אם אתם בעניין של סרטים סוג ג' על סוגיות אקטואליות, דעו שהוא משתתף בסרט על תופעת הביטקוין, שצפוי להגיע לאקרנים (כלומר, יצא ישר לצפייה ביתית, אבל "אקרנים" נשמע מכובד יותר) לקראת 2020. יו נואו, כשהביטקוין יהיה בשיאו. ניקולס מופיע גם עם להקה שנושאת את שמו, ומתפרנס לא רע בכלל מהופעה בכנסי מעריצים שונים ברחבי ארצות הברית.

A post shared by Tara Reid (@tarareid) on

A post shared by Thomas Ian Nicholas (@tinband) on

ריד, שחלקה את התמונה המשותפת בחשבון האינסטגרם שלה, שאלה את עוקביה אם הם מעוניינים בהופעה מחודשת של ויקי וקווין בסרט נוסף של "אמריקן פאי". על אף שמעריצים רבים הביעו התלהבות, אנחנו נשמח שייתנו למותג הקולנועי הזה למות בכבוד. גם ככה כל ההמשכונים של הסרט, אלה שנטחנים בערוצי הסרטים ועוסקים בהרפתקאות המיניות של דמויות המשנה הכי איזוטריות בסרטים המקוריים, הביאו אותנו לתחושת מיצוי.