ב-2015, ג'יפסי רוז בלנשרד הודתה באשמה ברצח אמה דידי בלנשרד, אחרי שנים של התעללות, שנבעה ממהפרעה נפשית שנקראת תסמונת מינכהאוזן באמצעות שליח. דידי הכריחה את ג'יפסי להעמיד פנים שהיא חולה בסדרה של מחלות כרוניות, לשבת בכיסא גלגלים, לעבור ניתוחים ולהיות מוזנת בתרופות ואוכל דרך צינור שמחובר לקיבתה, והשתיים קיבלו הטבות מארגוני צדקה שונים. בלנשרד מרצה בימים אלה עונש מאסר של עשר שנים, והסיפור המרתק שלה כבר הפך לסרט הדוקומנטרי "אמא נרצחה לי" של HBO, ולסדרה בשם "The Act" שמשודרת ממש עכשיו ב-hulu, בכיכובן של ג'ואי קינג ("דוכן הנשיקות") ופטרישיה ארקט. 

עכשיו מתברר שהחיים של ג'יפסי ממשיכים גם בכלא, ועל פי הדיווחים בחו"ל - היא מאורסת. ג'יפסי בת ה-27 סיפרה לחברים ובני משפחה שהתארסה לגבר שיצר איתה קשר לפני כשנה וחצי, לאחר ששודר הסרט הדוקומנטרי עליה, והשניים החלו להתכתב. "הם מאוד שמחים", אמר חבר של המשפחה למגזין פיפל. "אפשר לשמוע את ההתרגשות בקול שלה".

מתוך
גדלה במשך שנים כילדה חולה. ג'יפסי ואמה המנוחה | צילום: יחסי ציבור

"הקשר הזה ממש טוב בשבילה", המשיך ואמר חבר המשפחה על ג'יפסי. "אף אחד לא יודע אם הקשר ימשיך להיות טוב, אבל כרגע זו תקופה מאוד חיובית ושמחה עבורה". כזכור, את הרצח של אמה ג'יפסי ביצעה יחד עם בן זוגה הקודם, ניקולס גודג'ון, אותו הכירה אונליין. שם הארוס עדיין לא נחשף, אבל השניים מתכננים להתחתן רק אחרי שג'יפסי תשתחרר מהכלא.