ספרו של עמית סגל יוצא לאור בשפה הערבית: ב-2021 יצא לאור ספרו של העיתונאי והפרשן עמית סגל, "סיפורה של הפוליטיקה הישראלית". הספר זכה להצלחה מסחררת - בתוך שבועות ספורים הוא נמכר בכ-20 אלף עותקים, ומהם מעל ל-10,000 עותקים תוך 48 שעות. כעת נודע כי הספר יוצא לאור בשפה הערבית, בהוצאת המרכז של איחוד האמירויות ללימודים אסטרטגיים ומחקר. 

כך הודיע עמית סגל היום (רביעי): "אני שמח לספר לכם שאחרי חודשים של עבודה מאומצת, 'סיפורה של הפוליטיקה הישראלית' יוצא לאור בערבית. המרכז של איחוד האמירויות ללימודים אסטרטגיים ומחקר תרגם בחודשים האחרונים את הספר, שזמין עכשיו לרכישה בכל רחבי העולם הערבי וגם כאן בישראל". עוד הוסיף סגל בהודעתו כי "זה הספר הראשון שמתורגם לערבית על ידי הוצאה רשמית מאז הסכמי אברהם". 

בשיחה עם mako על הוצאת הספר לאור בשפה הערבית, אמר סגל כי "היה לי חשוב מאוד שגם בעולם הערבי יבינו מה האמונות והפחדים והתקוות של הישראלים, כדי שיבינו אותנו טוב יותר".

"סיפורה של הפוליטיקה הישראלית" מהווה סקירה של ראשי הממשלה בישראל, יחד עם החלטות שקיבלו שעיצבו את פניה של הפוליטיקה הישראלית. הוא עוקב אחר השנים שמאז הקמת מדינת ישראל ועד אמצע שנת 2021, עם כניסתו של נפתלי בנט לראשות הממשלה.