בחודש ספטמבר האחרון הפקת "איש העטלף" פגשה את הסיוט הכי גדול של כל סט צילומים מהשנה האחרונה: כוכב הסרט רוברט פטינסון, מי שאמור לגלם את באטמן בכבודו ובעצמו, התגלה כחיובי לקורונה, מה שהוביל להשבתה של ההפקה - שגם ככה נאלצת להתמודד עם עוד ועוד דחיות ועיכובים. בשביל למנוע מצבים שכאלה (ככל האפשר), כל סרט וסדרה מאמצים את סט הנהלים שלהם, במטרה לצמצם למינימום את האפשרויות להידבק בנגיף. עכשיו, מי שנמצא בימים אלה תחת כללים נוקשים במיוחד הוא לא אחר מאשר ליאם ניסן.

ניסן, שמחזיק ברזומה שנע כל הדרך מ"רשימת שינדלר" (עליו היה מועמד לאוסקר) ועד לסרטי "חטופה" השונים, מצלם בחודש האחרון סרט אקשן חדש בשם "Blacklight". צילומי הסרט - שנכתב, מבוים ומופק על ידי מארק וויליאמס, אחד מיוצרי "אוזרק" - נערכים במלבורן שבאוסטרליה, הרחק מביתו של ניסן בניו יורק. אבל הטיול לקצה השני של העולם הוא ההפך הגמור ממה שניתן היה לצפות לו בימים כתיקונם, וניסן, כך נראה, לא יחזור הביתה עם יותר מדי חוויות מהמדינה הרחוקה.

בראיון למגזין The Act האוסטרלי, אחד ממפיקי הסרט, פול קרי, סיפר על תנאי הבידוד הנוקשים בהם ניסן נאלץ לעמוד במטרה למנוע כל מקרה של התפרצות קורונה על הסט, על אחת כמה וכמה כזאת שתערב גם את הכוכב הראשי. ניסן, כך מתברר, פחות או יותר כלוא על סט הצילומים, ולמעט גיחות פה ושם למלונית בה הוא משתכן - לא זוכה לראות את העיר. "לא היה לו זמן לצאת למסעדות או למשהו כזה", הסביר קרי, "ואנחנו גם ככה לא יכולים לתת לו לצאת". "הוא נמצא תחת בועת הגנה צמודה מאוד", הוסיף. 

במסגרת הצילומים, מפיקי הסרט עושים כל שביכולתם כדי לוודא שאנשי הצוות - כל ה-270 - כמעט ולא יפגשו אחד את השני. לשם כך הם חילקו את מחלקות ההפקה השונות ל"בועות" נפרדות (או בקיצור: קפסולות), וכל עובד מחויב לשאת צ'יפ מיוחד אותו הוא מעביר בכל תחנה אליה הוא מגיע על הסט, מה שעוזר לנטר את ההפרדה בין העובדים ועשוי לסייע במקרה של התפרצות אפשרית. הבידוד הקפדני של ניסן בן ה-68 מגיע לאחר שהשחקן אף נדרש לשהות בבידוד במשך שבועיים עם הגעתו לאוסטרליה, אם כי לא מדובר במצב שונה במיוחד מזה הנוכחי. הנחמה, אם יש כזו, יכולה לפחות להתבטא בתלוש המשכורת שניסן עוד יקבל על התפקיד, כי למרות היותו סרט עצמאי, "Blacklight" נהנה מתקציב מכובד של 42 מיליון דולר.