השחקנית קירסטן דאנסט ("ספיידרמן", "מעודדות צמודות") כבר הכריזה על עצמה בעבר כתומכת נלהבת של המפלגה הדמוקרטית בארה"ב, אבל עכשיו נראה שהבחירה שלה בנובמבר הקרוב כבר נעשתה עוד יותר קלה. בכל זאת, לא כל יום את מתעוררת ומגלה שהפרצוף שלך הוא חלק מקמפיין הבחירות של המועמד המתחרה - ואפילו לא המוביל, הנשיא הנוכחי דונלד טראמפ, אלא המעט יותר איזוטרי: הראפר קניה ווסט.

ביום שלישי האחרון העלה ווסט, שעדיין לא הרים ידיים בכל הנוגע לריצה החפוזה שלו לנשיאות המעצמה הגדולה בעולם, מה שנראה כמו פוסטר חדש שישמש אותו בקמפיין הקרוב. בפוסטר, הכולל את הלוגו "Kanye 2020 Vision", מופיעות מספר דמויות מרקעים אתניים ותרבותיים שונים, אשר אמורות לייצג באופן נאמן את אותו "חזון" עליו מדבר הראפר. לצד אותם פרצופים, רובם ככולם אנונימיים, אפשר למצוא גם שתי נשים מעט יותר מזוהות. האחת היא עורכת מגזין ווג המיתולוגית אנה וינטור (תורמת ידועה של המפלגה הדמוקרטית) והשנייה היא לא אחרת מאשר דאנסט עצמה.

אתמול, כשדאנסט גילתה כי ווסט עשה שימוש בפרצוף שלה ללא ידיעתה או הסכמתה, היא פנתה לטוויטר, הגיבה לציוץ שלו וכתבה: "מה המסר כאן, ולמה אני חלק ממנו?", בשילוב אמוג'י אובד עצות. ווסט, נכון לשלב זה, טרם הסביר מדוע בחר להכניס את פרצופה של דאנסט לפוסטר - או למה שתי תומכות ידועות של המפלגה הדמוקרטית בכלל נמצאות בקמפיין הבחירות שלו, כשניכר שאף אחת מהן לא באמת רוצה לקחת בו חלק. 

הציוץ של ווסט הוא חלק משורת פוסטים מהימים האחרונים בהם המוזיקאי הציג את הבגדים והאביזרים שישמשו כמרצ'נדייז הרשמיים של קמפיין הבחירות שלו, הזוכה לסלוגן "Vision 2020". ווסט העלה תמונות שונות של כובעים וחולצות המכילים את הלוגו המדובר, אך לא ציין באף שלב האם משהו מהפריטים האלה צפוי להיות מוצע למכירה. בכל זאת, יש לו צרות גדולות יותר לדאוג להן כרגע - כמו העובדה שהוא פספס את המועד להרשמה בחלק מהמדינות בארה"ב, אם כי ההבטחה הנוכחית שלו היא לגבור על המועמד המוביל ג'ו ביידן באמצעות הצבעות ידניות.