בריאיון למגזין "ווג", חשפה מרגו רובי כי במאית הסרט "ברבי", גרטה גרוויג, רצתה שגל גדות תככב כאחת הברביות בסרט. רובי סיפרה כי הם חיפשו בתהליך הליהוק "הילת ברבי", והסבירה כי מצאו בגדות את מה שחיפשו.

"גל גדות היא בעצם ההילה של ברבי", הסבירה כוכבת הסרט. "היא יפה באופן כל כך לא אפשרי, ובכל זאת אתה לא שונא אותה על היותה כה יפה, מכיוון שהיא כנה על אמת. היא טובת לב באופן נלהב - שזה כמעט מביך. זה כאילו זה רגע מלהיות באמת מביך".

גדות מצידה לא הייתה פנויה לקחת את התפקיד הנחשק ורובי, שמפיקה את הסרט, מצאה יחד עם גרטוויג ברביות אחרות, ביניהן דואה ליפ, שרון רוני, אנה קרוז קיין, אלכסנרה שיפ וכמובן מרגו רובי - שתגלם את הברבי הראשית.

כזכור, בשבוע שעבר פורסם כי גל גדות, שפרצה בסדרת הסרטים כשגילמה את ג'יזל ישר, חוזרת בסיום הסרט העשירי של "מהיר ועצבני", במה שעשוי להיות הפתח לחזרה שלה להמשך הסדרה. בפוסט באינסטגרם, התייחסה הכוכבת לחזרה וכתבה: "התגעגעתי למשפחת 'מהיר ועצבני' שלי! אני מוצפת בהתרגשות. למעריצים שלי, האהבה והתמיכה המתמשכת שלכם תדלקו את המסע הזה. אני כאן כדי לכבד את המורשת, את המעריצים ואת משפחת 'מהיר ועצבני' שבנינו יחד".

"ברבי", שמגיע לאקרנים בארה"ב ב-21 ביולי 2023, נחשב לאחד הסרטים הכי מצופים של השנה. את הסרט מביימת גרטה גרוויג, שכתבה את התסריט יחד עם בעלה הקולנוען נואה באומבך, ומככבים בו מרגו רובי וראיין גוסלינג בתפקיד ברבי וקן. פרטי העלילה עדיין נשמרים בסוד, אבל ידוע ששתי הדמויות המרכזיות (ברבי וקן) מוצאים את עצמם מגיעים מהעולם החלומי של ברבי לעולם האמיתי.