מסע יחסי הציבור לסרט "X מן - הפניקס האפלה" הוא טקס ארוך ומפותל של העברת מקל בין אצניות הוליוודיות. קודם כל, זהו פרק אחרון בסדרת הסרטים החדשה החדשה של "X מן", שהחלה ב-2011 עם הסרט "X מן - ההתחלה". שנית, זו העברת בין שתי שחקניות ראשיות, ואחרי שלושה סרטים שהתמקדו בדמותה של מיסטיק, בגילומה של ג'ניפר לורנס, "הפניקס האפלה" הוא תורהּ של סופי טרנר לזרוח. טרנר מגלמת בסרט את ג'ין גריי, מוטנטית שמגלה כוחות עצומים שלא יגעה שיש לה, והגילוי הזה מסכן את חייה ואת חיי חבריה. סבב הראיונות של חברי הקאסט הוא גם ההזדמנות של טרנר לסמן את עצמה כיורשת של לורנס כבחורה הקולית של הוליווד, וכאורחת מבוקשת בכל תוכנית לייט-נייט, פשוט משום שהיא תזרום על כל גאג, השפלה, עלבון או שאלה חצופה שיטיחו בה. 

בראיון קבוצתי לתוכנית של ג'ימי קימל, שנכחו בו, בין השאר, גם השחקנים ג'יימס מקאבוי, מייקל פסבנדר וג'סיקה צ'סטיין, סיפרה לורנס על סצנה שצילמה עם טרנר, והחמיאה לכישורי המשחק של כוכבת "משחקי הכס". ולמרות שלורנס מתייחסת לסצנה בחופשיות, ולמרות שמדובר במהלך עלילתי שמופיע באופן כמעט מפורש בטריילרים ל"X מן - הפניקס האפלה", עדיין נזהיר: מדובר בספוילר לסרט. "דמעתי קצת כשראיתי את סופי בסצנה הזו", אמרה לורנס, "התגובה של למוות שלי היתה כל כך חשופה, זה היה כאילו, אמיתי וכן". אבל כיוון שלורנס היא שטותניקית ידועה, היא לא התאפקה ומיד עקצה את טרנר: "וזה בגלל שהיא בכתה כי המאמן שלה למבטא אמריקאי לקח לה את הג'ול רגע לפני כן... היא באמת התחילה לבכות, זו היתה ממש הופעת השנה".

האם יפה לומר את זה? לא ממש. האם צחקנו? בטח שכן. טרנר עצמה לקחה את ההלצה ברוח טובה והשיבה: "תודה. ככה משחקים. לוקחים ונותנים - זה עצוב ושמח".

חיבתה של טרנר לצריכת וויד באופנים שנים ולאידוי באמצעות סיגריות אלקטרוניות הם שני סודות ידועים למדי. בחודש שעבר, כשהיא נישאת על גלי העניין הציבורי בעונת הסיום של "משחקי הכס", פרסמה טרנר סטורי באינסטגרם בו ענתה לשאלות מעריצים. את הסטורי פתחה בניסיון להחביא את הווייפ שלה, ואחר כך גם צחקה על התקרית לעיני כל -

בתקרית נוספת, פרסמה טרנר תמונה שצולמה בין טייק לטייק בהפקת העונה השמינית של "משחקי הכס". בתמונה נראים גם אחיה הטלוויזיוניים, השחקנים מייסי וויליאמס ואייזק המפסטד-רייט (אריה ובראן סטארק) - וויליאמס מרכיבה משקפי שמש, המפסטד-רייט חושף מכנסיים קצרים וטרנר, נכון מאוד, מאדה בווייפ:

View this post on Instagram

The pack survived

A post shared by Sophie Turner (@sophiet) on